Fiber kábel LC-ST, 5m Duplex OM2(50/125µm)

Fiber kábel LC-ST, 5m Duplex OM2(50/125µm)

Kód: {{ productModel }}
Výrobca: Value
Kat. č.: 21.99.9955-10
EAN: 7611990969470

AKCIOVÁ CENA PLATÍ LEN DO VYPREDANIA ZÁSOB!!Popis.. celý popis

1 ks na sklade
8,22 €
4,15 € s DPH 3,46 € bez DPH
Predajňa dostupné ihneď
E-shop doručenie kuriérom
Konektory LC-ST
Typ kábla Duplex
Typ vlákna Multimod OM2(50/125µm)
Dĺžka kábla 5m
Prevedenie štandard

AKCIOVÁ CENA PLATÍ LEN DO VYPREDANIA ZÁSOB!!


Popis

• The quality of the connectors and fibres and an optimal assembly procedure lead to extremely good characteristics in respect of insertion loss and reflection
• Compact conductor (fibre movable in secondary coating)
• Multimode connector
• Cable with 50/125µm
• Cable construction: Kevlar tension reduction, PVC outer coating, Ø 2.8x6 mm

Technické dáta

Product group Fibre optic cable
Product type Fibre Optic Jumper Cables OM2
Colour grey
Length 5
Quantity of fibre 2
Conductor composition Compact conductor
Cable type Duplex Cable
External cable No
Fibre section 50/125µm OM2
Side 1 Connector Type LC
Side 2 Connector Type ST
Kevlar strain relief Yes
External cable diameter 2,8x6 mm
Mantle of external cable PVC
Cable LSOH No
Parametre
Konektory
LC-ST
Typ kábla
Duplex
Typ vlákna
Multimod OM2(50/125µm)
Dĺžka kábla
5m
Prevedenie
štandard
  • 21999955_en_data_scmp.pdf 21999955_en_data_scmp.pdf
Prečo my
Extra rýchla doprava

V Bratislave vám tovar doručíme do 2 hodín a do iných miest Slovenska do 24 hodín.

8 000 + produktov

Na sklade reálne držíme skoro 8000 produktov, ktoré sú ihneď k dispozícií k odoslaniu.

Riešenia na mieru

Ak zariadujete nové priestory, alebo kanceláriu vieme vám zabezpečiť kompletné riešenie.