UPOZORNENIE: V súčasnom období dochádza k veľkému vyťaženiu prepravcov a kuriérov.
Z tohto dôvodu sa termín dodania objednávok môže predĺžiť.

Fiber kábel SC-ST, 3m Duplex OM2(50/125µm)

Fiber kábel SC-ST, 3m Duplex OM2(50/125µm)

Kód: {{ productModel }}
Výrobca: Roline
Kat. č.: 21.15.9803-40
EAN: 7611990131211

AKCIOVÁ CENA PLATÍ LEN DO VYPREDANIA ZÁSOB!! Popis.. celý popis

17 ks na sklade
15,24 €
2,22 € s DPH 1,85 € bez DPH
Predajňa dostupné ihneď
E-shop doručenie kuriérom
Konektory SC-ST
Typ kábla Duplex
Typ vlákna Multimod OM2(50/125µm)
Dĺžka kábla 3m
Prevedenie štandard

AKCIOVÁ CENA PLATÍ LEN DO VYPREDANIA ZÁSOB!!


Popis

  • Kvalita konektorov a vlákien a optimálny postup montáže vedú k mimoriadne dobrým vlastnostiam z hľadiska vložného útlmu a odrazu
  • Kompaktný vodič (vlákno pohyblivé v sekundárnom povlaku)
  • Kábel s priemerom 50/125µm
  • Konštrukcia kábla: Kevlarová redukcia ťahu, vonkajší poťah PVC, AE 2,8x6 mm

Technické dáta

Skupina produktov Kábel z optických vlákien
Preprava dobrá nie
Množstvo vlákniny 2
Zloženie vodiča Kompaktný vodič
Typ kábla Duplexný kábel
Externý kábel nie
Vláknová sekcia 50/125 um
Dĺžka 3,0 m
strana 1 typ konektora ST
strana 2 typ konektora SC
Farba (kábel) sivá
Odľahčenie kevlarového napätia Áno
Skrútený nepoužiteľné
Vonkajší priemer kábla 2,8 x 6 mm
Plášť vonkajšieho kábla PVC
Bezhalogénový kábel nie
Parametre
Konektory
SC-ST
Typ kábla
Duplex
Typ vlákna
Multimod OM2(50/125µm)
Dĺžka kábla
3m
Prevedenie
štandard
Prečo my
Extra rýchla doprava

V Bratislave vám tovar doručíme do 2 hodín a do iných miest Slovenska do 24 hodín.

8 000 + produktov

Na sklade reálne držíme skoro 8000 produktov, ktoré sú ihneď k dispozícií k odoslaniu.

Riešenia na mieru

Ak zariadujete nové priestory, alebo kanceláriu vieme vám zabezpečiť kompletné riešenie.