Adaptér HDMI M/F
Adaptér HDMI M/F
Výrobca:EFB
Kat. číslo:EB475
Skladom:
Adaptér LC duplex, multimode F/F
Adaptér LC duplex, multimode F/F
Výrobca:EFB
Kat. číslo:53358.1
Skladom:
Adaptér USB 3.0 AF/BM
Adaptér USB 3.0 AF/BM
Výrobca:LINDY
Kat. číslo:L71274
Skladom:
Adaptér USB 3.0 BF/Micro B M
Adaptér USB 3.0 BF/Micro B M
Výrobca:Roline
Kat. číslo:12032994
Skladom:
Baterka MP pre ERI Vivaz (EP500) 950mAh LION
Baterka MP pre ERI Vivaz (EP500) 950mAh LION
Výrobca:Wentronic
Kat. číslo:42925
Skladom:
Baterka Tecxus AAA Lithium 2ks BL
Baterka Tecxus AAA Lithium 2ks BL
Výrobca:Tecxus
Kat. číslo:23784
Skladom:
Box na stenu HDMI a DVI 1port Premium brúsená oceľ
Box na stenu HDMI a DVI 1port Premium brúsená oceľ
Výrobca:LINDY
Kat. číslo:L60525
Skladom:
CONF/TOP FRAME 1xUTE 230V, 3xCustom
CONF/TOP FRAME 1xUTE 230V, 3xCustom
Výrobca:BACHMANN
Kat. číslo:909.025
Skladom:
CONF/TOP FRAME 2xSCHUKO 230V, 2x USB (nabíjačka)
CONF/TOP FRAME 2xSCHUKO 230V, 2x USB (nabíjačka)
Výrobca:BACHMANN
Kat. číslo:909.0056
Skladom:
CONI modul, 5xUTE, 1xCustom
CONI modul, 5xUTE, 1xCustom
Výrobca:BACHMANN
Kat. číslo:912.014
Skladom:
DVR KIT 4 vnútorné kamery s nočným videním
DVR KIT 4 vnútorné kamery s nočným videním
Výrobca:-
Kat. číslo:SP-10003
Skladom:
DVR KIT 8-channel, H.264, 4x externé kamery, D/N, 800TVL
DVR KIT 8-channel, H.264, 4x externé kamery, D/N, 800TVL
Výrobca:-
Kat. číslo:SP-82A
Skladom:
Fiber kábel E2000/APC-E2000/APC, 2m Duplex OS2(9/125µm)
Fiber kábel E2000/APC-E2000/APC, 2m Duplex OS2(9/125µm)
Výrobca:EFB
Kat. číslo:O0933.2
Skladom:
Fiber kábel LC-LC,15m Simplex OS2(9/125µm)
Fiber kábel LC-LC,15m Simplex OS2(9/125µm)
Výrobca:EFB
Kat. číslo:O0948.15
Skladom:
Fiber kábel LC-LC, 3m Duplex OM1(62.5/125µm)
Fiber kábel LC-LC, 3m Duplex OM1(62.5/125µm)
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21159253
Skladom:
Fiber kábel LC-ST, 1m Duplex OM2(50/125µm) §
Fiber kábel LC-ST, 1m Duplex OM2(50/125µm) §
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21159951
Skladom: