19" zásuv. lišta 9xSCHUKO, šedá
19" zásuv. lišta 9xSCHUKO, šedá
Výrobca:BACHMANN
Kat. číslo:333.401
Skladom:
Adaptér LC duplex, multimode F/F
Adaptér LC duplex, multimode F/F
Výrobca:EFB
Kat. číslo:53358.1
Skladom:
Adaptér USB 3.0 AF/BM
Adaptér USB 3.0 AF/BM
Výrobca:LINDY
Kat. číslo:L71274
Skladom:
Adaptér USB 3.0 BF/Micro B M
Adaptér USB 3.0 BF/Micro B M
Výrobca:Roline
Kat. číslo:12032994
Skladom:
Baterka MP pre ERI Vivaz (EP500) 950mAh LION
Baterka MP pre ERI Vivaz (EP500) 950mAh LION
Výrobca:Wentronic
Kat. číslo:42925
Skladom:
Cisco Smart Switch Gigabit 8 port SLM2008T-EU
Cisco Smart Switch Gigabit 8 port SLM2008T-EU
Výrobca:-
Kat. číslo:SLM2008T-EU
Skladom:
CONI modul, 5xUTE, 1xCustom
CONI modul, 5xUTE, 1xCustom
Výrobca:BACHMANN
Kat. číslo:912.014
Skladom:
DVR KIT 4 vnútorné kamery s nočným videním
DVR KIT 4 vnútorné kamery s nočným videním
Výrobca:-
Kat. číslo:SP-10003
Skladom:
DVR KIT 8-channel, H.264, 4x externé kamery, D/N, 800TVL
DVR KIT 8-channel, H.264, 4x externé kamery, D/N, 800TVL
Výrobca:-
Kat. číslo:SP-82A
Skladom:
Fiber kábel E2000/APC-E2000/APC, 2m Duplex OS2(9/125µm)
Fiber kábel E2000/APC-E2000/APC, 2m Duplex OS2(9/125µm)
Výrobca:EFB
Kat. číslo:O0933.2
Skladom:
Fiber kábel LC-LC, 0.5m Duplex OM4(50/125µm)
Fiber kábel LC-LC, 0.5m Duplex OM4(50/125µm)
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21158750
Skladom:
Fiber kábel LC-ST, 1m Duplex OM2(50/125µm) §
Fiber kábel LC-ST, 1m Duplex OM2(50/125µm) §
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21159951
Skladom:
Fiber kábel LC-ST, 5m Duplex OM1(62.5/125µm)
Fiber kábel LC-ST, 5m Duplex OM1(62.5/125µm)
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21159455
Skladom:
Fiber kábel SC-ST, 1m Duplex OM2(50/125µm)
Fiber kábel SC-ST, 1m Duplex OM2(50/125µm)
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21159801
Skladom:
Fiber kábel SC-ST, 3m Duplex OM1(62.5/125µm)
Fiber kábel SC-ST, 3m Duplex OM1(62.5/125µm)
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21159203
Skladom:
Fiber kábel SC-ST, 3m Duplex OM2(50/125µm)
Fiber kábel SC-ST, 3m Duplex OM2(50/125µm)
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21159803
Skladom: