Adaptér USB 2.0 BF/BF
Adaptér USB 2.0 BF/BF
Výrobca:Roline
Kat. číslo:12032970
Skladom:
CD-R v SLIM obale, 700MB,52x, 80min
CD-R v SLIM obale, 700MB,52x, 80min
Výrobca:Verbatim
Kat. číslo:3382
Skladom:
Chladič Copper Silent 3 Lite
Chladič Copper Silent 3 Lite
Výrobca:Arctic-Cooling
Kat. číslo:19101211
Skladom:
Chladič Freezer 64 Pro
Chladič Freezer 64 Pro
Výrobca:Arctic-Cooling
Kat. číslo:19100521
Skladom:
Detektor pre LED Patchkáble INFRALAN
Detektor pre LED Patchkáble INFRALAN
Výrobca:INFRALAN
Kat. číslo:DC10001
Skladom:
Držiak pre LCD TV na stenu, max 35kg, VESA 100x200, profil 44mm
Držiak pre LCD TV na stenu, max 35kg, VESA 100x200, profil 44mm
Výrobca:Roline
Kat. číslo:17031182
Skladom:
Držiak TV EASYFIX M (10-30") §
Držiak TV EASYFIX M (10-30") §
Výrobca:Cabstone
Kat. číslo:51925
Skladom:
Fiber kábel LC-LC, 1m Duplex OM1(62.5/125µm)
Fiber kábel LC-LC, 1m Duplex OM1(62.5/125µm)
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21159251
Skladom:
Fiber kábel LC-LC, 7m  Duplex OM1(62.5/125µm)
Fiber kábel LC-LC, 7m Duplex OM1(62.5/125µm)
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21159257
Skladom:
Fiber kábel LC-SC, 0.5m Duplex OM2(50/125µm)
Fiber kábel LC-SC, 0.5m Duplex OM2(50/125µm)
Výrobca:Value
Kat. číslo:21999850
Skladom:
Fiber kábel LC-SC, 1m Duplex OM2(50/125µm)
Fiber kábel LC-SC, 1m Duplex OM2(50/125µm)
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21159851
Skladom:
Fiber kábel LC-SC, 3m Duplex OM1(62.5/125µm)
Fiber kábel LC-SC, 3m Duplex OM1(62.5/125µm)
Výrobca:EFB
Kat. číslo:O3061.3
Skladom:
Fiber kábel LC-ST, 5m Duplex OM1(62.5/125µm)
Fiber kábel LC-ST, 5m Duplex OM1(62.5/125µm)
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21159455
Skladom:
Fiber kábel LC-ST, 5m Duplex OM2(50/125µm)
Fiber kábel LC-ST, 5m Duplex OM2(50/125µm)
Výrobca:Value
Kat. číslo:21999955
Skladom:
Fiber kábel SC-SC, 2m Duplex OM1(62.5/125µm)
Fiber kábel SC-SC, 2m Duplex OM1(62.5/125µm)
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21159302
Skladom:
Fiber kábel SC-SC, 5m Duplex OM2(50/125µm)
Fiber kábel SC-SC, 5m Duplex OM2(50/125µm)
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21159905
Skladom: