19" Chassis 14 slots pre Media Konvertory 2U
19" Chassis 14 slots pre Media Konvertory 2U
Výrobca:EFB
Kat. číslo:EL0CH1
Skladom:
Cisco Smart Switch Gigabit 8 port SLM2008T-EU
Cisco Smart Switch Gigabit 8 port SLM2008T-EU
Výrobca:-
Kat. číslo:SLM2008T-EU
Skladom:
Karta sieťová 10/100/1000Mbit, PCI
Karta sieťová 10/100/1000Mbit, PCI
Výrobca:InLine
Kat. číslo:In51115O
Skladom:
Konvertor Fiber (LC) na RJ45 Gigabit
Konvertor Fiber (LC) na RJ45 Gigabit
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21131069
Skladom:
Konvertor Fiber (LC) na RJ45 Gigabit, priemyselný
Konvertor Fiber (LC) na RJ45 Gigabit, priemyselný
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21131144
Skladom:
Konvertor Fiber miniGBIC na RJ45, Gigabit
Konvertor Fiber miniGBIC na RJ45, Gigabit
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21131067
Skladom:
Konvertor Fiber miniGBIC na RJ45, Gigabit, Managed
Konvertor Fiber miniGBIC na RJ45, Gigabit, Managed
Výrobca:EFB
Kat. číslo:CM-121
Skladom:
Konvertor Fiber (SC) na RJ45 100Mbit MM
Konvertor Fiber (SC) na RJ45 100Mbit MM
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21131073
Skladom:
Konvertor Fiber (SC) na RJ45 100Mbit, priemyselný
Konvertor Fiber (SC) na RJ45 100Mbit, priemyselný
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21131143
Skladom:
Konvertor Fiber (SC) na RJ45 100Mbit, singlemode
Konvertor Fiber (SC) na RJ45 100Mbit, singlemode
Výrobca:EFB
Kat. číslo:EL025V2
Skladom:
Konvertor Fiber (SC) na RS232, priemyselný
Konvertor Fiber (SC) na RS232, priemyselný
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21131141
Skladom:
Konvertor Fiber (SC) to RJ45 100Mbit
Konvertor Fiber (SC) to RJ45 100Mbit
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21131071
Skladom:
Konvertor Fiber (SC) to RJ45 Gigabit SX, MM, 850nm/550m
Konvertor Fiber (SC) to RJ45 Gigabit SX, MM, 850nm/550m
Výrobca:EFB
Kat. číslo:EL024V2
Skladom:
Konvertor Fiber (ST) na RJ45 100Mbit
Konvertor Fiber (ST) na RJ45 100Mbit
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21131070
Skladom:
Konvertor Fiber (ST) na RJ45 100Mbit, priemyselný
Konvertor Fiber (ST) na RJ45 100Mbit, priemyselný
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21131142
Skladom:
Konvertor Fiber (ST) na RS232, priemyselný
Konvertor Fiber (ST) na RS232, priemyselný
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21131140
Skladom: