Fiber kábel SC-ST, 0.5m Duplex OM1(62.5/125µm)
Fiber kábel SC-ST, 0.5m Duplex OM1(62.5/125µm)
Výrobca:EFB
Kat. číslo:O6363.050
Skladom:
Fiber kábel SC-ST, 0.5m Duplex OM2(50/125µm)
Fiber kábel SC-ST, 0.5m Duplex OM2(50/125µm)
Výrobca:EFB
Kat. číslo:O6353.0,5
Skladom:
Fiber kábel SC-ST, 0.5m Duplex OM3(50/125µm)
Fiber kábel SC-ST, 0.5m Duplex OM3(50/125µm)
Výrobca:EFB
Kat. číslo:O7353.0,5
Skladom:
Fiber kábel SC-ST, 0.5m Duplex OM4(50/125µm)
Fiber kábel SC-ST, 0.5m Duplex OM4(50/125µm)
Výrobca:EFB
Kat. číslo:O0347.0,5
Skladom:
Fiber kábel SC-ST, 0.5m Duplex OS2(9/125µm)
Fiber kábel SC-ST, 0.5m Duplex OS2(9/125µm)
Výrobca:EFB
Kat. číslo:O2073.0,5
Skladom:
Fiber kábel SC-ST,10m Duplex OM1(62.5/125µm)
Fiber kábel SC-ST,10m Duplex OM1(62.5/125µm)
Výrobca:EFB
Kat. číslo:O6363.10
Skladom:
Fiber kábel SC-ST,10m Duplex OM2(50/125µm)
Fiber kábel SC-ST,10m Duplex OM2(50/125µm)
Výrobca:EFB
Kat. číslo:O6353.10
Skladom:
Fiber kábel SC-ST,10m Duplex OM3(50/125µm)
Fiber kábel SC-ST,10m Duplex OM3(50/125µm)
Výrobca:EFB
Kat. číslo:O7353.10
Skladom:
Fiber kábel SC-ST,10m Duplex OM4(50/125µm)
Fiber kábel SC-ST,10m Duplex OM4(50/125µm)
Výrobca:EFB
Kat. číslo:O0347.10
Skladom:
Fiber kábel SC-ST,10m Duplex OS2(9/125µm)
Fiber kábel SC-ST,10m Duplex OS2(9/125µm)
Výrobca:EFB
Kat. číslo:O2073.10
Skladom:
Fiber kábel SC-ST,15m Duplex OM1(62.5/125µm)
Fiber kábel SC-ST,15m Duplex OM1(62.5/125µm)
Výrobca:EFB
Kat. číslo:O6363.15
Skladom:
Fiber kábel SC-ST,15m Duplex OM2(50/125µm)
Fiber kábel SC-ST,15m Duplex OM2(50/125µm)
Výrobca:EFB
Kat. číslo:O6353.15
Skladom:
Fiber kábel SC-ST,15m Duplex OM3(50/125µm)
Fiber kábel SC-ST,15m Duplex OM3(50/125µm)
Výrobca:EFB
Kat. číslo:O7353.15
Skladom:
Fiber kábel SC-ST,15m Duplex OM4(50/125µm)
Fiber kábel SC-ST,15m Duplex OM4(50/125µm)
Výrobca:EFB
Kat. číslo:O0347.15
Skladom:
Fiber kábel SC-ST,15m Duplex OS2(9/125µm)
Fiber kábel SC-ST,15m Duplex OS2(9/125µm)
Výrobca:EFB
Kat. číslo:O2073.15
Skladom:
Fiber kábel SC-ST, 1m Duplex OM1(62.5/125µm)
Fiber kábel SC-ST, 1m Duplex OM1(62.5/125µm)
Výrobca:EFB
Kat. číslo:O6363.1
Skladom: