Adaptér LC duplex, multimode F/F
Adaptér LC duplex, multimode F/F
Výrobca:EFB
Kat. číslo:53358.1
Skladom:
Adaptér ST duplex, multimode F/F
Adaptér ST duplex, multimode F/F
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21170035
Skladom:
Patch panel 12 SC duplex, sivý, vertikálny
Patch panel 12 SC duplex, sivý, vertikálny
Výrobca:EFB
Kat. číslo:53601.4
Skladom:
Patch panel-optická vaňa 24xSC-DX
Patch panel-optická vaňa 24xSC-DX
Výrobca:Value
Kat. číslo:21990612
Skladom:
Spojka optická LC-LC duplex Multimode
Spojka optická LC-LC duplex Multimode
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21170145
Skladom: