SFP 100/1000Mbps Dual Rate MM, LC, 2km/550M, 1310nm

SFP 100/1000Mbps Dual Rate MM, LC, 2km/550M, 1310nm

Kód: {{ productModel }}
Výrobca: EFB
Kat. č.: SFP-31FC-DR
EAN: 4049759203801

SFP 100/1000Mbps Dual Rate MM, LC, 2km/550M, 1310nm, 0ø to 70øC .. celý popis

Externý sklad 
49,25 € s DPH 41,04 € bez DPH

SFP 100/1000Mbps Dual Rate MM, LC, 2km/550M, 1310nm, 0ø to 70øC

Dual Rate WDM Transceiver 1310nm
Hot-pluggable SFP
Speed: 100Mbit (100-FX) / 1G (1000-BaseX)
Compatible with all standard SFP slots


PRODUCT FEATURES

Connector
LC duplex
Medium
Multimode
Fiber qualitiy
OM2/OM3
Temperature
0 – 70 °C
Speed
100/1000 Mbit/s
Wavelength
1310 nm
Link distance
2 / 0.550 km
 
 

Prečo my
Extra rýchla doprava

V Bratislave vám tovar doručíme do 2 hodín a do iných miest Slovenska do 24 hodín.

8 000 + produktov

Na sklade reálne držíme skoro 8000 produktov, ktoré sú ihneď k dispozícií k odoslaniu.

Riešenia na mieru

Ak zariadujete nové priestory, alebo kanceláriu vieme vám zabezpečiť kompletné riešenie.