Spojka LC F/F, MM, keramická, sivá

Spojka LC F/F, MM, keramická, sivá

Kód: {{ productModel }}
Výrobca: EFB
Kat. č.: 53339.5
EAN: 4049759023652

AKCIOVÁ CENA PLATÍ LEN DO VYPREDANIA ZÁSOB!!LC duplex adapter, multimo..... celý popis

33 ks na sklade
4,56 €
1,11 € s DPH 0,93 € bez DPH
Predajňa dostupné ihneď
E-shop doručenie kuriérom

AKCIOVÁ CENA PLATÍ LEN DO VYPREDANIA ZÁSOB!!

LC duplex adapter, multimode sleeve ceramic, housing beige
Type: Multimode
Housing: beige
Sleeve: Ceramic
PU: 1
Breakout square
With snap-in fixing
Prečo my
Extra rýchla doprava

V Bratislave vám tovar doručíme do 2 hodín a do iných miest Slovenska do 24 hodín.

8 000 + produktov

Na sklade reálne držíme skoro 8000 produktov, ktoré sú ihneď k dispozícií k odoslaniu.

Riešenia na mieru

Ak zariadujete nové priestory, alebo kanceláriu vieme vám zabezpečiť kompletné riešenie.