Spojka optická LC-LC duplex Multimode

Spojka optická LC-LC duplex Multimode

Kód: {{ productModel }}
Výrobca: Roline
Kat. č.: 21.17.0145-50
EAN: 7611990947379

AKCIOVÁ CENA PLATÍ LEN DO VYPREDANIA ZÁSOB!!.. celý popis

13 ks na sklade
8,40 €
3,12 € s DPH 2,60 € bez DPH
Predajňa dostupné ihneď
E-shop doručenie kuriérom

AKCIOVÁ CENA PLATÍ LEN DO VYPREDANIA ZÁSOB!!

  • Fiber optic adapters and couplings for cost effective fiber-optic cabling
  • 2x LC / 2x LC socket
  • For installation or extension of fiber optic cables
  • High quality plastic housing
  • Guide sleeves of the ferrule made of phosphor bronze (PB)
  • Not suitable for single-mode fiber optic cable

Technical specifications

Product group Connection technology FO
Product type Connectors
Colour turquoise
Current catalog edition C19-01.47
Prečo my
Extra rýchla doprava

V Bratislave vám tovar doručíme do 2 hodín a do iných miest Slovenska do 24 hodín.

8 000 + produktov

Na sklade reálne držíme skoro 8000 produktov, ktoré sú ihneď k dispozícií k odoslaniu.

Riešenia na mieru

Ak zariadujete nové priestory, alebo kanceláriu vieme vám zabezpečiť kompletné riešenie.