Adaptér LC duplex, multimode F/F
Adaptér LC duplex, multimode F/F
Výrobca:EFB
Kat. číslo:53358.1
Skladom:
Fiber kábel E2000/APC-E2000/APC, 2m Duplex OS2(9/125µm)
Fiber kábel E2000/APC-E2000/APC, 2m Duplex OS2(9/125µm)
Výrobca:EFB
Kat. číslo:O0933.2
Skladom:
Fiber kábel ST-ST, 1m Duplex OM2(50/125µm)
Fiber kábel ST-ST, 1m Duplex OM2(50/125µm)
Výrobca:EFB
Kat. číslo:O6013.1
Skladom:
Fiber kábel ST-ST, 5m Duplex OM2(50/125µm)
Fiber kábel ST-ST, 5m Duplex OM2(50/125µm)
Výrobca:EFB
Kat. číslo:O6013.5
Skladom:
Konektor D-SUB 25 pin samec - 2 radový
Konektor D-SUB 25 pin samec - 2 radový
Výrobca:EFB
Kat. číslo:28661.1
Skladom:
Krytka na konektor pre HiRose RJ45, čierna, zahnutá zhora nadol
Krytka na konektor pre HiRose RJ45, čierna, zahnutá zhora nadol
Výrobca:EFB
Kat. číslo:37549.2
Skladom:
Spojka LC F/F, MM, keramická, sivá
Spojka LC F/F, MM, keramická, sivá
Výrobca:EFB
Kat. číslo:53339.5
Skladom:
UTP Patchkábel LSOH 0.5m cat.6, modrý, CCA
UTP Patchkábel LSOH 0.5m cat.6, modrý, CCA
Výrobca:EFB
Kat. číslo:K8104BL.05
Skladom: