19" Chassis 14 slots pre Media Konvertory 2U
19" Chassis 14 slots pre Media Konvertory 2U
Výrobca:EFB
Kat. číslo:EL0CH1
Skladom:
Konvertor Fiber miniGBIC na RJ45, Gigabit, Managed
Konvertor Fiber miniGBIC na RJ45, Gigabit, Managed
Výrobca:EFB
Kat. číslo:CM-121
Skladom:
Konvertor Fiber (SC) na RJ45 100Mbit, singlemode
Konvertor Fiber (SC) na RJ45 100Mbit, singlemode
Výrobca:EFB
Kat. číslo:EL025V2
Skladom:
Konvertor Fiber (SC) to RJ45 Gigabit SX, MM, 850nm/550m
Konvertor Fiber (SC) to RJ45 Gigabit SX, MM, 850nm/550m
Výrobca:EFB
Kat. číslo:EL024V2
Skladom: