Fiber kábel SC/APC-SC/APC, 0.5m Duplex OS2(9/125µm)
Fiber kábel SC/APC-SC/APC, 0.5m Duplex OS2(9/125µm)
Výrobca:EFB
Kat. číslo:O2561.0,5
Skladom:
Fiber kábel SC/APC-SC/APC, 0.5m Simplex OS2(9/125µm), Kábel pre Orange a Magio
Fiber kábel SC/APC-SC/APC, 0.5m Simplex OS2(9/125µm), Kábel pre Orange a Magio
Výrobca:EFB
Kat. číslo:O0944.0,5
Skladom:
Fiber kábel SC/APC-SC/APC,10m Duplex OS2(9/125µm)
Fiber kábel SC/APC-SC/APC,10m Duplex OS2(9/125µm)
Výrobca:EFB
Kat. číslo:O2561.10
Skladom:
Fiber kábel SC/APC-SC/APC,10m Simplex OS2(9/125µm), Kábel pre Orange a Magio
Fiber kábel SC/APC-SC/APC,10m Simplex OS2(9/125µm), Kábel pre Orange a Magio
Výrobca:EFB
Kat. číslo:O0944.10
Skladom:
Fiber kábel SC/APC-SC/APC,12.5m Simplex OS2(9/125µm), Kábel pre Orange a Magio
Fiber kábel SC/APC-SC/APC,12.5m Simplex OS2(9/125µm), Kábel pre Orange a Magio
Výrobca:EFB
Kat. číslo:O0944.12,5
Skladom:
Fiber kábel SC/APC-SC/APC,15m Duplex OS2(9/125µm)
Fiber kábel SC/APC-SC/APC,15m Duplex OS2(9/125µm)
Výrobca:EFB
Kat. číslo:O2561.15
Skladom:
Fiber kábel SC/APC-SC/APC,15m Simplex OS2(9/125µm), Kábel pre Orange a Magio
Fiber kábel SC/APC-SC/APC,15m Simplex OS2(9/125µm), Kábel pre Orange a Magio
Výrobca:EFB
Kat. číslo:O0944.15
Skladom:
Fiber kábel SC/APC-SC/APC, 1m Duplex OS2(9/125µm)
Fiber kábel SC/APC-SC/APC, 1m Duplex OS2(9/125µm)
Výrobca:EFB
Kat. číslo:O2561.1
Skladom:
Fiber kábel SC/APC-SC/APC, 1m Simplex OS2(9/125µm), Kábel pre Orange a Magio
Fiber kábel SC/APC-SC/APC, 1m Simplex OS2(9/125µm), Kábel pre Orange a Magio
Výrobca:EFB
Kat. číslo:O0944.1
Skladom:
Fiber kábel SC/APC-SC/APC,20m Duplex OS2(9/125µm)
Fiber kábel SC/APC-SC/APC,20m Duplex OS2(9/125µm)
Výrobca:EFB
Kat. číslo:O2561.20
Skladom:
Fiber kábel SC/APC-SC/APC,20m Simplex OS2(9/125µm), Kábel pre Orange a Magio
Fiber kábel SC/APC-SC/APC,20m Simplex OS2(9/125µm), Kábel pre Orange a Magio
Výrobca:EFB
Kat. číslo:O0944.20
Skladom:
Fiber kábel SC/APC-SC/APC, 2m Duplex OS2(9/125µm)
Fiber kábel SC/APC-SC/APC, 2m Duplex OS2(9/125µm)
Výrobca:EFB
Kat. číslo:O2561.2
Skladom:
Fiber kábel SC/APC-SC/APC, 2m Simplex OS2(9/125µm), Kábel pre Orange a Magio
Fiber kábel SC/APC-SC/APC, 2m Simplex OS2(9/125µm), Kábel pre Orange a Magio
Výrobca:EFB
Kat. číslo:O0944.2
Skladom:
Fiber kábel SC/APC-SC/APC, 3m Duplex OS2(9/125µm)
Fiber kábel SC/APC-SC/APC, 3m Duplex OS2(9/125µm)
Výrobca:EFB
Kat. číslo:O2561.3
Skladom:
Fiber kábel SC/APC-SC/APC, 3m Simplex OS2(9/125µm), Kábel pre Orange a Magio
Fiber kábel SC/APC-SC/APC, 3m Simplex OS2(9/125µm), Kábel pre Orange a Magio
Výrobca:EFB
Kat. číslo:O0944.3
Skladom:
Fiber kábel SC/APC-SC/APC, 5m Duplex OS2(9/125µm)
Fiber kábel SC/APC-SC/APC, 5m Duplex OS2(9/125µm)
Výrobca:EFB
Kat. číslo:O2561.5
Skladom: