Adaptér USB 3.0 BF/Micro B M
Adaptér USB 3.0 BF/Micro B M
Výrobca:Roline
Kat. číslo:12032994
Skladom:
Fiber kábel LC-LC, 3m Duplex OM1(62.5/125µm)
Fiber kábel LC-LC, 3m Duplex OM1(62.5/125µm)
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21159253
Skladom:
Fiber kábel LC-ST, 1m Duplex OM2(50/125µm) §
Fiber kábel LC-ST, 1m Duplex OM2(50/125µm) §
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21159951
Skladom:
Fiber kábel SC-SC, 1m Duplex OM1(62.5/125µm)
Fiber kábel SC-SC, 1m Duplex OM1(62.5/125µm)
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21159301
Skladom:
Fiber kábel SC-ST, 1m Duplex OM2(50/125µm)
Fiber kábel SC-ST, 1m Duplex OM2(50/125µm)
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21159801
Skladom:
Fiber kábel SC-ST, 3m Duplex OM1(62.5/125µm)
Fiber kábel SC-ST, 3m Duplex OM1(62.5/125µm)
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21159203
Skladom:
Fiber kábel SC-ST, 3m Duplex OM2(50/125µm)
Fiber kábel SC-ST, 3m Duplex OM2(50/125µm)
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21159803
Skladom:
FTP Patchkábel,20m cross cat.5e, sivý, Cu§
FTP Patchkábel,20m cross cat.5e, sivý, Cu§
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21150220
Skladom:
Kábel DVD - 1xScart, 1xSVHS, 1x stereo,10m§
Kábel DVD - 1xScart, 1xSVHS, 1x stereo,10m§
Výrobca:Roline
Kat. číslo:11094311
Skladom:
Kábel HDMI/HDMI mini M/M 1.2m, HiSpeed+Eth, slim
Kábel HDMI/HDMI mini M/M 1.2m, HiSpeed+Eth, slim
Výrobca:Roline
Kat. číslo:11045630
Skladom:
Kábel IEEE 1394 4/4 4.5m FireWire§
Kábel IEEE 1394 4/4 4.5m FireWire§
Výrobca:Roline
Kat. číslo:11029345
Skladom:
Kábel napájací interný 5.25" M na 4x 5.25" F 90° Molex
Kábel napájací interný 5.25" M na 4x 5.25" F 90° Molex
Výrobca:Roline
Kat. číslo:11031003
Skladom:
Kábel USB 2.0 A - 3x Micro B, M/M 0.8m, iba napájanie
Kábel USB 2.0 A - 3x Micro B, M/M 0.8m, iba napájanie
Výrobca:Roline
Kat. číslo:11028306
Skladom:
Kábel USB 2.0 A/MINI typ A-Fuji prepojovací, 1.8m
Kábel USB 2.0 A/MINI typ A-Fuji prepojovací, 1.8m
Výrobca:Roline
Kat. číslo:11028418
Skladom:
Kliešte krimpovacie a odizolovacie
Kliešte krimpovacie a odizolovacie
Výrobca:Roline
Kat. číslo:19061022
Skladom:
Patch panel 24port STP cat.6, čierny
Patch panel 24port STP cat.6, čierny
Výrobca:Roline
Kat. číslo:26110361
Skladom: