Fiber kábel LC-LC, 0.5m Duplex OM2(50/125µm)
Fiber kábel LC-LC, 0.5m Duplex OM2(50/125µm)
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21159750
Skladom:
Fiber kábel LC-LC, 0.5m Duplex OM3(50/125µm)
Fiber kábel LC-LC, 0.5m Duplex OM3(50/125µm)
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21158700
Skladom:
Fiber kábel LC-LC, 0.5m Duplex OM3(50/125µm) low-loss konektor
Fiber kábel LC-LC, 0.5m Duplex OM3(50/125µm) low-loss konektor
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21158820
Skladom:
Fiber kábel LC-LC, 0.5m Duplex OM4(50/125µm)
Fiber kábel LC-LC, 0.5m Duplex OM4(50/125µm)
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21158750
Skladom:
Fiber kábel LC-LC, 0.5m Duplex OM4(50/125µm) low-loss konektor
Fiber kábel LC-LC, 0.5m Duplex OM4(50/125µm) low-loss konektor
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21158850
Skladom:
Fiber kábel LC-LC, 0.5m Duplex OM4(50/125µm) low-loss konektor, pre datacentra
Fiber kábel LC-LC, 0.5m Duplex OM4(50/125µm) low-loss konektor, pre datacentra
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21158870
Skladom:
Fiber kábel LC-LC,10m Duplex OM1(62.5/125µm)
Fiber kábel LC-LC,10m Duplex OM1(62.5/125µm)
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21159260
Skladom:
Fiber kábel LC-LC,10m Duplex OM2(50/125µm)
Fiber kábel LC-LC,10m Duplex OM2(50/125µm)
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21159760
Skladom:
Fiber kábel LC-LC,10m Duplex OM3(50/125µm)
Fiber kábel LC-LC,10m Duplex OM3(50/125µm)
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21158708
Skladom:
Fiber kábel LC-LC,10m Duplex OM3(50/125µm) low-loss konektor
Fiber kábel LC-LC,10m Duplex OM3(50/125µm) low-loss konektor
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21158828
Skladom:
Fiber kábel LC-LC,10m Duplex OM4(50/125µm)
Fiber kábel LC-LC,10m Duplex OM4(50/125µm)
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21158758
Skladom:
Fiber kábel LC-LC,10m Duplex OM4(50/125µm) low-loss konektor
Fiber kábel LC-LC,10m Duplex OM4(50/125µm) low-loss konektor
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21158858
Skladom:
Fiber kábel LC-LC,10m Duplex OM4(50/125µm) low-loss konektor, pre datacentra
Fiber kábel LC-LC,10m Duplex OM4(50/125µm) low-loss konektor, pre datacentra
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21158880
Skladom:
Fiber kábel LC-LC,15m Duplex OM3(50/125µm)
Fiber kábel LC-LC,15m Duplex OM3(50/125µm)
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21158706
Skladom:
Fiber kábel LC-LC,15m Duplex OM3(50/125µm) low-loss konektor
Fiber kábel LC-LC,15m Duplex OM3(50/125µm) low-loss konektor
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21158829
Skladom:
Fiber kábel LC-LC,15m Duplex OM4(50/125µm)
Fiber kábel LC-LC,15m Duplex OM4(50/125µm)
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21158756
Skladom: