Fiber kábel MPO-MPO,10m Duplex OM3(50/125µm) Trunk Cable tyrkysový
Fiber kábel MPO-MPO,10m Duplex OM3(50/125µm) Trunk Cable tyrkysový
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21170310
Skladom:
Fiber kábel MPO-MPO,15m Duplex OM3(50/125µm) Trunk Cable tyrkysový
Fiber kábel MPO-MPO,15m Duplex OM3(50/125µm) Trunk Cable tyrkysový
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21170315
Skladom:
Fiber kábel MPO-MPO 2m Duplex OM3(50/125µm)  tyrkysový
Fiber kábel MPO-MPO 2m Duplex OM3(50/125µm) tyrkysový
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21170305
Skladom:
Fiber kábel MPO-MPO 3m Duplex OM3(50/125µm) Trunk Cable tyrkysový
Fiber kábel MPO-MPO 3m Duplex OM3(50/125µm) Trunk Cable tyrkysový
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21170303
Skladom: