Adaptér/spojka optická MPO-MPO F/F
Adaptér/spojka optická MPO-MPO F/F
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21170319
Skladom:
Adaptér/Spojka optická ST/SC Duplex Multimode PB
Adaptér/Spojka optická ST/SC Duplex Multimode PB
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21170125
Skladom:
Adaptér ST duplex, multimode F/F
Adaptér ST duplex, multimode F/F
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21170035
Skladom:
Konektor Keystone cat.6a, tienený, strieborný, SPOJKA RJ45
Konektor Keystone cat.6a, tienený, strieborný, SPOJKA RJ45
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21173006
Skladom:
Konektor Keystone LC Duplex F/F, Multimode OM3
Konektor Keystone LC Duplex F/F, Multimode OM3
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21170001
Skladom:
Konektor Keystone LC Duplex F/F, Multimode, OM4
Konektor Keystone LC Duplex F/F, Multimode, OM4
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21170002
Skladom:
Spojka Junction BOX STP.Cat. 5e
Spojka Junction BOX STP.Cat. 5e
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21173035
Skladom:
Spojka Junction BOX STP.Cat. 6
Spojka Junction BOX STP.Cat. 6
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21173065
Skladom:
Spojka Junction BOX UTP.Cat.5e
Spojka Junction BOX UTP.Cat.5e
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21173036
Skladom:
Spojka Junction BOX UTP.Cat. 6
Spojka Junction BOX UTP.Cat. 6
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21173066
Skladom:
Spojka optická LC-LC duplex Multimode
Spojka optická LC-LC duplex Multimode
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21170145
Skladom:
Spojka RJ45 cat.5e, netienená biela 100MBit.
Spojka RJ45 cat.5e, netienená biela 100MBit.
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21173001
Skladom:
Spojka RJ45 cat.5e, tienená, kovová  100MBit
Spojka RJ45 cat.5e, tienená, kovová 100MBit
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21173002
Skladom:
Spojka RJ45 cat.6, netienená čierna Gigabit
Spojka RJ45 cat.6, netienená čierna Gigabit
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21173043
Skladom:
Spojka RJ45, cat.6, tienená, kovová Gigabit
Spojka RJ45, cat.6, tienená, kovová Gigabit
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21173041
Skladom:
Zámok na konektor RJ45  s kľúčom
Zámok na konektor RJ45 s kľúčom
Výrobca:Roline
Kat. číslo:21173067
Skladom: