Fiber kábel LC-SC, 0.5m Duplex OM2(50/125µm)
Fiber kábel LC-SC, 0.5m Duplex OM2(50/125µm)
Výrobca:Value
Kat. číslo:21999850
Skladom:
Fiber kábel LC-ST, 5m Duplex OM2(50/125µm)
Fiber kábel LC-ST, 5m Duplex OM2(50/125µm)
Výrobca:Value
Kat. číslo:21999955
Skladom:
Fiber kábel ST-ST, 0.5m Duplex OM2(50/125µm)
Fiber kábel ST-ST, 0.5m Duplex OM2(50/125µm)
Výrobca:Value
Kat. číslo:21999700
Skladom:
Kábel USB 2.0 A-A M/M 0.8m, biely
Kábel USB 2.0 A-A M/M 0.8m, biely
Výrobca:Value
Kat. číslo:11998909
Skladom:
S/FTP (PiMF) Patchkábel,10m cat.6, biely, Cu
S/FTP (PiMF) Patchkábel,10m cat.6, biely, Cu
Výrobca:Value
Kat. číslo:21991386
Skladom:
UTP Patchkábel,10m cat.6, sivý, Cu
UTP Patchkábel,10m cat.6, sivý, Cu
Výrobca:Value
Kat. číslo:21990910
Skladom: