Fiber kábel LC-E2000/APC, 2m Simplex OS2(9/125µm)
Vyhradzujeme si právo na zmenu technickej špecifikácie a ceny produktu. Obrázky sa môžu líšiť od originálu.
Výrobca EFB
Katalógové číslo O1420.2
Kód produktu O1420.2
Skladom
EFB
V cene tovaru je zahrnutý recyklačný poplatok .

Simplex Jumper LC-UPC/ E2000-APC8°,9/125µ, 2 Meter
Konektory LC-E2000/APC
Typ kábla Simplex
Typ vlákna Singlemod OS2(9/125µm)
Dĺžka kábla 2m
Prevedenie štandard
Výrobca EFB