Fiber kábel LC-ST, 3m Duplex OM4(50/125µm)
Vyhradzujeme si právo na zmenu technickej špecifikácie a ceny produktu. Obrázky sa môžu líšiť od originálu.
Výrobca EFB
Katalógové číslo O0326.3
Kód produktu O0326.3
Skladom
EFB
V cene tovaru je zahrnutý recyklačný poplatok .

Duplex Jumper LC/ST 50/125µ 3m, OM4, LSZH, violet
Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4
Fiber/Jacket: OM4 violet
Length: 3.0
Jacket: erika violet
Connector type: LC beige and ST
PU: 1
Konektory LC-ST
Typ kábla Duplex
Typ vlákna Multimod OM4(50/125µm)
Dĺžka kábla 3m
Prevedenie štandard
Výrobca EFB