Fiber kábel LC-ST,10m Duplex OS2(9/125µm)
Vyhradzujeme si právo na zmenu technickej špecifikácie a ceny produktu. Obrázky sa môžu líšiť od originálu.
Výrobca EFB
Katalógové číslo O0361.10
Kód produktu O0361.10
Skladom
EFB
V cene tovaru je zahrnutý recyklačný poplatok .

Duplex Jumper LC/ST 9/125µ 10m, OS2,LSZH, yellow
Fiber: I-VH 2E 9/125µ OS2
Fiber/Jacket: OS2 yellow
Length: 10.0
Jacket: yellow
Connector type: LC blue and ST
PU: 1
Konektory LC-ST
Typ kábla Duplex
Typ vlákna Singlemod OS2(9/125µm)
Dĺžka kábla 10m
Prevedenie štandard
Výrobca EFB