Fiber kábel SC-E2000/APC,20m Simplex OS2(9/125µm)
Vyhradzujeme si právo na zmenu technickej špecifikácie a ceny produktu. Obrázky sa môžu líšiť od originálu.
Výrobca EFB
Katalógové číslo O0923.20
Kód produktu O0923.20
Skladom
EFB
V cene tovaru je zahrnutý recyklačný poplatok .

Simplex Jumper E2000/APC8°-SC 9/125µ,20 Meter
Fiber: I-VH 1E 9/125µ OS2
Length: 20.0
Jacket: yellow
Plug: SC blue and E2000 8° green
Konektory SC-E2000/APC
Typ kábla Simplex
Typ vlákna Singlemod OS2(9/125µm)
Dĺžka kábla 20m
Prevedenie štandard
Výrobca EFB