Fiber kábel SC-ST,15m Duplex OM4(50/125µm)
Vyhradzujeme si právo na zmenu technickej špecifikácie a ceny produktu. Obrázky sa môžu líšiť od originálu.
Výrobca EFB
Katalógové číslo O0347.15
Kód produktu O0347.15
Skladom
EFB
V cene tovaru je zahrnutý recyklačný poplatok .

Duplex Jumper SC/ST 50/125µ 15m, OM4, LSZH, violet
Fiber/Jacket: OM4 violet
Konektory SC-ST
Typ kábla Duplex
Typ vlákna Multimod OM4(50/125µm)
Dĺžka kábla 15m
Prevedenie štandard
Výrobca EFB