Fiber kábel ST-E2000, 7.5m Duplex OM1(62.5/125µm)
Vyhradzujeme si právo na zmenu technickej špecifikácie a ceny produktu. Obrázky sa môžu líšiť od originálu.
Výrobca EFB
Katalógové číslo O0929.7,5
Kód produktu O0929.7,5
Skladom
EFB
V cene tovaru je zahrnutý recyklačný poplatok .

Dupl. Jump E2000/ST 62,5/125µ 7.5m, OM1, LSZH, orange
Fiber: I-VH 2G 62.5/125µ OM1
Fiber/Jacket: OM1 orange
Length: 7.5
Jacket: orange
Connector type: ST, E2000 beige o. bk.
PU: 1
quality connectors Max. insertion loss 0,3dB according to DIN 18600 mode 6 Wavelength 850nm Separately packed Test chart enclosed
Konektory ST-E2000
Typ kábla Duplex
Typ vlákna Multimod OM1(62.5/125µm)
Dĺžka kábla 7.5m
Prevedenie štandard
Výrobca EFB