19" napájacia lišta 18xUSB nabíjačka (USB A + USB C), vidlica (CEE7/7), s vypínačom, 3m, čierna
<p>19" 1,5U zásuvková lišta z hliníkového profilu<br> Zásuvky 18 x USB (9 x USB-A + 9 x USB..... celý popis
<p>19" 1,5U zásuvková lišta z hliníkového profilu<br> Zásuvky 18 x USB (9 x USB-A + 9 x USB-C) napr. na nabíjanie mobilných zariadení v držiakoch na tablety a skrinkách<br> Nabíjacie napätie 5 V, nabíjací prúd max. 3200 mA na 2 porty (1 x USB-A + 1 x USB-C)<br> S podsvieteným vypínačom<br> Kábel 3 m H03VV-F 3G 1,5 mm² s uhlovou zástrčkou CEE7/7<br> Farba čierna<br> Certifikácie CE, RoHS</p><p></p> Technické vlastnosti<div><div><div><table width="100%"><tbody><tr><th> (Bez halogénov):</th><td> Falošné</td></tr><tr><th> Prierez jadra:</th><td> 1,50 mm²</td></tr><tr><th> Stupeň ochrany:</th><td> IP20</td></tr><tr><th> Tvar puzdra:</th><td> Obdĺžnikový</td></tr><tr><th> Dĺžka napájacieho kábla:</th><td> 3,0 m</td></tr><tr><th> Sieťový filter:</th><td> Falošné</td></tr><tr><th> Materiál:</th><td> Kov</td></tr><tr><th> Kvalita materiálu:</th><td> Hliník</td></tr><tr><th> Menovitý prúd:</th><td> 0,5 A</td></tr><tr><th> Ochrana pred prepätím:</th><td> Falošné</td></tr><tr><th> Prúdový chránič (RCCB):</th><td> Falošné</td></tr><tr><th> Otočená centrálna vložka:</th><td> Pravda</td></tr><tr><th> Povrchová úprava:</th><td> Matt</td></tr><tr><th> Ochrana povrchu:</th><td> Eloxovaný</td></tr><tr><th> Priehľadné:</th><td> Falošné</td></tr><tr><th> S krycím vekom:</th><td> Falošné</td></tr></tbody></table></div></div></div>
Outlets 18 x USB (9 x USB-A + 9 x USB-C) e.g. for charging of mobile devices in tablet holders and cabinets
Charging voltage 5 V, charging current max. 3200 mA per 2 ports (1 x USB-A + 1 x USB-C)
With highlighted on/off switch
Cable 3 m H03VV-F 3G 1.5 mmý with angled CEE7/7 plug
Colour black
Certifications CE, RoHS
| Aderquerschnitt | 1,50 mm² |
| Anzahl der Höheneinheiten (HE) | 1,5 HE |
| Anzahl Phasen | 1 |
| Art des Netzanschlusses | CEE 7/7 |
| Ausführung der Oberfläche | matt |
| Befestigungsmaß (standardisiert) | 465 mm |
| Farbe der Zuleitung | schwarz |
| FI-Schalter | Nein |
| Gehäuseform | rechteckig |
| Halogenfrei | Nein |
| Länge der Zuleitung | 3,0 m |
| Lieferumfang | 1 x Steckdosenleiste inkl. Befestigungswinkel |
| Max. Anschlussleistung | 153 W |
| Mit Deckel | Nein |
| Nennspannung | 250 V |
| Nennstrom | 0,5 A |
| Netzentstörfilter | Nein |
| Oberfläche | anodisiert/eloxiert |
| Schutzart | IP20 |
| Transparent | Nein |
| Überspannungsschutz | Nein |
| Verdrehter Zentraleinsatz | Ja |
| Verpackung | Polybag im Karton |
| Werkstoff | Metall |
| Werkstoffgüte | Aluminium Aluminium |
Na sklade reálne držíme skoro 8000 produktov, ktoré sú ihneď k dispozícií k odoslaniu.
Ak zariadujete nové priestory, alebo kanceláriu vieme vám zabezpečiť kompletné riešenie.

































































