O nás

Od vzniku v roku 1996 postupným profilovaním z firmy zaoberajúcej sa predajom počítačov, PC príslušenstva, servisom, návrhom a realizáciou sietí, internetom, sme sa od roku 2000 sústredili na špecializovaný sortiment - profesionálne počítačové a sieťové príslušenstvo. Firma v roku 2001 presťahovala svoju centrálu z Banskej Bystrice do Bratislavy.

PC BUSINESS s.r.o. Bratislava dnes výhradne zastupuje na slovenskom trhu značky ROLINE, VALUE a D-clean, Wentronic, Clicktronic, Tecxus, Goobay. Spoločnosť je distribútorom pre SR značky ATEN. Taktiež je dovozcom značiek Targus, Spire, Arctic-cooling, Keysonic, ICY, Evercool a iné.

ROLINE je v Európe jednou z najznámejších značiek v oblasti príslušenstva k výpočtovej technike. Túto pozíciu si Roline vybudovala vďaka vynikajúcej kvalite a širokému sortimentu. Všetok tovar podlieha náročným testom podľa švajčiarskych noriem.

Séria VALUE ponúka najlepšiu cenu vo vzťahu k výkonnosti a kvalite. Je určená pre tých, ktorí potrebujú cenovo výhodný produkt pre štandardné domáce alebo kancelárske použitie, nie pre použitie v kritickom alebo priemyselnom prostredí.

D-Clean je pôvodná česká značka výrobkov na čistenie a údržbu výpočtovej a kancelárskej techniky, prvé výrobky boli vyrobené v roku 1995. Neskôr vznikla spoločnosť D-Clean Profi s.r.o. so špecializáciou na vývoj, výrobu a distribúciu čistiacich prostriedkov na IT.

Firma Wentronic bola založená v Nemecku v roku 1992 a prináša na trh vlastné značky počítačového príslušenstva: Wentronic a Clicktronic, baterky Tecxus, maloobchodné značky príslušenstva Home Theatre, goobay, Cabstone.

Firma ATEN sa špecializuje na KVM Prepínače, Video produkty, USB preriférie, riešenia IPMI a dátovú komunikáciu. Firma bola založená v roku 1979 na Tajwane. Dnes je svetovým výrobcom KVM riešení.

Spoločnosť Targus bola založená vo Veľkej Británii v roku 1983. Targus je svetoznámym špičkovým výrobcom produktov pre mobilný životný štýl. Túto pozíciu si Targus vybojoval vďaka vysokým nárokom na ochranné systémy, techniky a funkčnosť aktoviek, tašiek a príslušenstva pre mobilný životný štýl. V roku 1988 rozšírila spoločnosť svoju pôsobnosť na území USA.Naši zákazníci si môžu vybrať spomedzi približne 3 000 produktov. Pozrite si náš internetový obchod a oboznámte sa s ponúkaným sortimentom. Taktiež máme k dispozícií katalógy pre každú individuálnu skupinu produktov.

Životné prostredie - Záleží nám na tom!

Ktokoľvek môže premýšľať nad individuálnymi opatreniami proti globálnemu otepľovaniu a ochrane prírodných zdrojov a prostredia, je však potrebné tieto opatrenia aj vykonať.

Dodržujeme direktívu RoHS a WEEE bezpečnosť.

Likvidácia batérií

Batérie obsahujú nebezpečné chemikálie, ktoré môžu ohroziť životné prostredie, ak nie sú správne zlikvidované. Je zákonom stanovené, že všetci spotrebitelia sú povinní vrátiť použité klasické, ako aj dobíjateľné batérie.

Je samozrejmé, že PC BUSINESS tieto batérie prijíma a prostredníctvom ďalšej spoločnosti likviduje. Pomôžte zlepšiť životné prostredie a likvidujte batérie spôsobom, ktorý neškodí životnému prostrediu.