O nás

Sme slovenský rodinný veľkoobchod, ktorý sa od vzniku v roku 1996 postupným profilovaním z firmy zaoberajúcej sa predajom počítačov, PC príslušenstva, servisom, návrhom a realizáciou sietí, internetom, sme sa od roku 2000 sústredili na špecializovaný sortiment - profesionálne počítačové a sieťové príslušenstvo. Firma v roku 2001 presťahovala svoju centrálu z Banskej Bystrice do Bratislavy.

PC BUSINESS s.r.o. Bratislava je výhradým distribútorom pre slovenský trh značiek ROLINE, VALUE, LINDY, EFB Elektronik, InLine, Wentronic, Clicktronic, Tecxus, Goobay a mnohých iných.

Od vzniku našej firmy sa zamieravame najmä na kvalitné produkty ktoré spľňajú všetky EU direktívy a prechádzajú kontrolou kvality u našich nemeckých dodávateľov s dôrazom na pomer kvality vs ceny.

Cieľom sú čo najrýchlejšie dodávky objednaného tovaru a to zväčša do týždňa. Každú objednávku spracúva náš obchodník, ktoprý vie čo predáva.

Obchodujte s nami a neváhajte nás kontaktovať, radi Vám poradíme, my VIEME ČO PREDÁVAME. Tovar skladom je ihneď k odberu u nás na odbernom mieste v RUŽINOVE v Bratislave, kde pohodlne zaparkujete  nakúpite