19" Panel vyväzovací, 1U, kovová, čierny
19" Panel vyväzovací, 1U, kovová, čierny
19" káblová lišta, 1U, čierna, pre horizontálne vedenie káblov s nastaviteľnou hĺbkou (40 - 90 mm).. celý popis
19" káblová lišta, 1U, čierna, pre horizontálne vedenie káblov s nastaviteľnou hĺbkou (40 - 90 mm)
- Sprievodca káblovou podporou pre prostredia 19" serverov alebo dátových skríň
- Vhodné na montáž na všetky 19" dátové a serverové racky, aby bolo možné úhľadne uložiť káble - dôležité pre väčšiu spoľahlivosť pripojení v celej skrini
- Horizontálne vedenie káblov pre patch panely, sieťové prepínače alebo PDU
- Znižuje namáhanie káblov a konektorov, čím zlepšuje prúdenie vzduchu v rackoch a skrinkách
- Zabraňuje ostrým ohybom káblov na koncoch konektorov (patchcordov) a zmierňuje odľahčenie portov/konektorov tým, že zaisťuje káble
- Duálna inštalácia – umožňuje inštaláciu smerom dovnútra alebo von vzhľadom na lištu montážnych stĺpikov racku, čo umožňuje optimálne vedenie káblov
- Nastaviteľná hĺbka: 40 - 90 mm
- Flexibilná inštalácia kábla - má 25 otvorov na šnúrovanie s vodiacou lištou kábla
- Na upevnenie káblov k lište na správu káblov je možné použiť suchý zips
- 1U kvalitný kovový plech
Technické špecifikácie
| Skupina produktov | Správa káblov 19"/10" |
| Typ produktu | 19"-káblový kanál |
| Farba | čierna |
| Rozsah dodávky | 19" lišta na vedenie káblov, 4 sady M6x16 (montážny materiál) |
| Modulárne rozstupy | 482,6 mm (19 palcov) |
| Jednotky výšky | 1 |
| Na montáž sú potrebné 19" police | 1 |
| Požadovaná montážna výška | 1U |
| Káblový kanál | 19" rackový držiak |
| Farba RAL | RAL 9005 Čierna |
| Výška | 44 |
| Šírka | 483 |
| Hĺbka | 90 |
| Hmotnosť | 265 |
| Výška balenia (jeden kus) | 50 |
| Šírka balenia (jeden kus) | 100 |
| Hĺbka balenia (jeden kus) | 500 |
| Hmotnosť balenia (jeden kus) | 0,22 |
| Celková hmotnosť | 0,22 |
19" Cable bar, 1U, black, for horizontal cable routing with adjustable depth (40 - 90mm)
- Cable support guide for 19" server or data cabinet environments
- Suitable for mounting on all 19" data racks and server racks so cables can be neatly laid - important for greater reliability of connections throughout the cabinet
- Horizontal cable guide for patch panels, network switches or PDUs
- Reduces cable and connector strain, improving the airflow in racks and cabinets
- Prevents sharp cable bends at connector ends (patchcords) and alleviate port/connector strain relief by securing the cables
- Dual Mode Installation - allows inwards or outwards installation relative to the rack mounting posts bar allowing an optimal cable routing
- Adjustable Depth: 40 - 90mm
- Flexible cable Installation - features 25x lacing holes with along the cable guide bar
- Hook and loop ties can be used to keep cables secured to the cable management bar
- 1U quality metal plate
Technical specifications
| Product group | 19"-/10"-Cable management |
| Product type | 19"-Cable duct |
| Colour | black |
| Scope of delivery | 19"-Cable Management Bar, 4 sets M6x16 (mounting material) |
| Modular spacing | 482.6 mm (19 inch) |
| Height units | 1 |
| 19" shelves required for mounting | 1 |
| Required mounting height | 1U |
| Cable duct | 19" Rackmount |
| RAL colour | RAL 9005 Jet black |
| Height | 44 |
| Width | 483 |
| Depth | 90 |
| Weight | 265 |
| Height of packaging (single piece) | 50 |
| Width of packaging (single piece) | 100 |
| Depth of packaging (single piece) | 500 |
| Package weight (single piece) | 0.22 |
| Gross weight | 0.22 |
Prečo my
8 000 + produktov
Na sklade reálne držíme skoro 8000 produktov, ktoré sú ihneď k dispozícií k odoslaniu.
Riešenia na mieru
Ak zariadujete nové priestory, alebo kanceláriu vieme vám zabezpečiť kompletné riešenie.


































































