19" Panel vyväzovací, organizér, lišta 5x oko (Typ G) 60mm, kovový, čierny RAL9005
19" Panel vyväzovací, organizér, lišta 5x oko (Typ G) 60mm, kovový, čierny RAL9005
ROLINE 19-palcový manévrovací panel 1 U 40x60 mm čierny Panely na uloženie káblov sú namontované n..... celý popis
| Predajňa | dostupné ihneď |
|---|---|
| E-shop | doručenie kuriérom |
ROLINE 19-palcový manévrovací panel 1 U 40x60 mm čierny
Panely na uloženie káblov sú namontované na 19-palcových profilových lištách. Vďaka piatim držiakom na vedenie káblov umožňujú jednoduché horizontálne vedenie pripojovacích káblov. To zaisťuje optimálnu správu káblov vo vašej 19-palcovej sieťovej alebo serverovej skrini.
Technické špecifikácie
| Skupina produktov | Technológia 19"- / 10" |
| Typ produktu | 19"-káblový kanál |
| Farba | čierna |
| Rozsah dodávky | Panel na vedenie káblov, montážna sada (skrutky, matice, podložky) |
| Modulárne rozstupy | 482,6 mm (19 palcov) |
| Jednotky výšky | 1 |
| Materiálová skupina | Oceľ |
| Farba RAL | RAL 9005 Čierna |
| Výška | 80 |
| Šírka | 480 |
| Hĺbka | 44 |
| Hmotnosť | 300 |
| Výška balenia (jeden kus) | 55 |
| Šírka balenia (jeden kus) | 520 |
| Hĺbka balenia (jeden kus) | 83 |
| Hmotnosť balenia (jeden kus) | 0,37 |
| Celková hmotnosť | 0,37 |
ROLINE 19 inch manoeuvring panel 1 U 40x60mm black
The cable storage panels are mounted on the 19-inch profile rails. With five cable routing brackets, they enable simple horizontal routing of the connection cables. This ensures optimum cable management in your 19-inch network or server enclosure.
Technical specifications
| Product group | 19"- / 10" technology |
| Product type | 19"-Cable duct |
| Colour | black |
| Scope of delivery | Cable routing panel, installation set (screws, cage nuts, washers) |
| Modular spacing | 482.6 mm (19 inch) |
| Height units | 1 |
| Material group | Steel |
| RAL colour | RAL 9005 Jet black |
| Height | 80 |
| Width | 480 |
| Depth | 44 |
| Weight | 300 |
| Height of packaging (single piece) | 55 |
| Width of packaging (single piece) | 520 |
| Depth of packaging (single piece) | 83 |
| Package weight (single piece) | 0.37 |
| Gross weight | 0.37 |
Na sklade reálne držíme skoro 8000 produktov, ktoré sú ihneď k dispozícií k odoslaniu.
Ak zariadujete nové priestory, alebo kanceláriu vieme vám zabezpečiť kompletné riešenie.



































































