19" Rack na podlahu 36U, 1705x800x1000mm (HxWxD), PRO, sivý
19" Rack na podlahu 36U, 1705x800x1000mm (HxWxD), PRO, sivý
ROLINE 19-palcová serverová skriňa 36 U 800x1000 ŠxH sivá Serverové skrine série ROLINE Pro boli špeciálne ..... celý popis
Serverové skrine série ROLINE Pro boli špeciálne vyvinuté pre pohodlné a flexibilné sieťové vedenie kabeláže. Vstupy s kefkami, nasúvací vstup s penovým gumovým tesnením a ďalší vstup s kefkou v základnom šasi sú umiestnené na bokoch strechy a základne (od šírky skrine 800 mm), čo ponúka širokú škálu možných aplikácií. Perforované jednokrídlové predné dvere a dvojkrídlové zadné dvere, každé s otočnou kľučkou a profilovým polcylindrickým ventilom, zabezpečujú lepšiu cirkuláciu vzduchu. Strecha má perforovaný kryt, ktorý umožňuje jednoduchú inštaláciu modulu ventilátora.
Technické špecifikácie
| Skupina produktov | 19"-/10"-skrinka |
| Typ produktu | 19" serverová skriňa |
| Farba | sivá |
| Rozsah dodávky | 19-palcová serverová skriňa 36 U, sada uzemňovacích káblov, montážna sada pre profilový polvalec, 2x kľúče, montážna sada (skrutky, matice, podložky), montážny návod |
| Typ profilovej lišty | v tvare L |
| Modulárne rozstupy | 482,6 mm (19 palcov) |
| Model | S trvalým rámom |
| Jednotky výšky | 36 |
| Minimálna podporovaná hĺbka racku | 675 |
| Maximálna podporovaná hĺbka racku | 875 |
| Stav dodania | kompletne zmontované |
| Materiálová skupina | Oceľ |
| Materiál predných dverí | Oceľ |
| Materiál zadných dverí | Oceľ |
| Serverová skriňa | áno |
| Montovateľné na stenu | nie |
| Nastaviteľné nožičky | áno |
| Maximálna nosnosť | 1000 |
| Trieda ochrany (IP kód) | IP20 |
| Zvukotesné | nie |
| Počet dverí | 2 |
| S prednými dverami | áno |
| So zadnými dvierkami | áno |
| S presklenými dverami | áno |
| Predná strana | Oceľové dvere s perforáciou |
| Zadná strana | Oceľové dvere s perforáciou |
| Regálové lišty | áno |
| Bočné panely sú súčasťou balenia | áno |
| Odnímateľné bočné panely | áno |
| Odnímateľné predné dvere | áno |
| Odnímateľné zadné dvere | áno |
| Vetranie | Pasívne |
| Farba RAL | RAL 7035 Svetlosivá |
| Výška | 1705 |
| Šírka | 800 |
| Hĺbka | 1000 |
| Hmotnosť | 101 |
| Výška balenia (jeden kus) | 1900 |
| Šírka balenia (jeden kus) | 1040 |
| Hĺbka balenia (jeden kus) | 850 |
| Hmotnosť balenia (jeden kus) | 106,5 |
| Celková hmotnosť | 106,5 |
ROLINE 19 inch server cabinet 36 U 800x1000 WxD grey
The server enclosures in the ROLINE Pro series have been specially developed for convenient and flexible network cabling. Inlets with brushes, a slide-on inlet with a foam rubber seal and an additional brush inlet in the base chassis are located on the sides of the roof and base (from 800 mm enclosure width), offering a wide range of possible applications. Perforated single-leaf front doors and double-leaf rear doors, each with a swivel handle and profile half cylinder, ensure improved air circulation. The roof has a perforated cover that allows easy installation of a fan module.
Technical specifications
| Product group | 19"-/10"-Cabinet |
| Product type | 19"-Server cabinet |
| Colour | grey |
| Scope of delivery | 19-inch server enclosure 36 U, earthing cable set, installation kit for profile half cylinder, 2x spanners, installation set (screws, cage nuts, washers), assembly instructions |
| Type of profile rail | L-shaped |
| Modular spacing | 482.6 mm (19 inch) |
| Model | With permanent frame |
| Height units | 36 |
| Minimum rack depth supported | 675 |
| Maximum rack depth supported | 875 |
| Delivery condition | fully assembled |
| Material group | Steel |
| Material front door | Steel |
| Material rear door | Steel |
| Server cabinet | yes |
| Wall mountable | no |
| Adjustable feets | yes |
| Maximum weight capacity | 1000 |
| Protection class (IP Code) | IP20 |
| Soundproof | no |
| Number of doors | 2 |
| With front door | yes |
| With backside door | yes |
| With glazed door | yes |
| Front | Steel door with perforation |
| Backside | Steel door with perforation |
| Rack rails | yes |
| Side panels included | yes |
| Removeable side panels | yes |
| Removable front door | yes |
| Removable back door | yes |
| Ventilation | Passive |
| RAL colour | RAL 7035 Light grey |
| Height | 1705 |
| Width | 800 |
| Depth | 1000 |
| Weight | 101 |
| Height of packaging (single piece) | 1900 |
| Width of packaging (single piece) | 1040 |
| Depth of packaging (single piece) | 850 |
| Package weight (single piece) | 106.5 |
| Gross weight | 106.5 |
Na sklade reálne držíme skoro 8000 produktov, ktoré sú ihneď k dispozícií k odoslaniu.
Ak zariadujete nové priestory, alebo kanceláriu vieme vám zabezpečiť kompletné riešenie.


































































