19" Rack na podlahu 42U, 1970x800x1000mm (HxWxD), PRO, sivý
19" Rack na podlahu 42U, 1970x800x1000mm (HxWxD), PRO, sivý
ROLINE 19-palcová serverová skriňa 42 U 800x1000 ŠxH sivá Serverové skrine série ROLINE Pro boli špeciálne ..... celý popis
Serverové skrine série ROLINE Pro boli špeciálne vyvinuté pre pohodlné a flexibilné sieťové vedenie kabeláže. Vstupy s kefkami, nasúvací vstup s penovým gumovým tesnením a ďalší vstup s kefkou v základnom šasi sú umiestnené na bokoch strechy a základne (od šírky skrine 800 mm), čo ponúka širokú škálu možných aplikácií. Perforované jednokrídlové predné dvere a dvojkrídlové zadné dvere, každé s otočnou kľučkou a profilovým polcylindrickým ventilom, zabezpečujú lepšiu cirkuláciu vzduchu. Strecha má perforovaný kryt, ktorý umožňuje jednoduchú inštaláciu modulu ventilátora.
Vo vnútri skrinky sú namontované dva páry pozinkovaných 19" profilových líšt, ktoré sú vybavené výškovými jednotkami s možnosťou odčítania v oboch smeroch a s nastaviteľnou hĺbkou. Sú tiež spojené hĺbkovými výstuhami. Každá skrinka pozostáva z robustnej oceľovej konštrukcie s hrúbkou materiálu až 2,0 mm. Skrinky sú elektrostaticky práškovo lakované a dostupné v štandardných farbách sivej (RAL 7035) a čiernej (RAL 9005). Modulárne uzamykateľné a odnímateľné bočné panely (horizontálne delené od 42U) a dvere zlepšujú prístupnosť. Pánty dverí je tiež možné vymeniť. Celá konštrukcia je demontovateľná, čo znamená, že skrinky je možné v prípade potreby úplne vybrať.
Technické špecifikácie
| Skupina produktov | 19"-/10"-skrinka |
| Typ produktu | 19" serverová skriňa |
| Farba | sivá |
| Rozsah dodávky | 19-palcová serverová skriňa 42 U, sada uzemňovacích káblov, montážna sada pre profilový polvalec, 2x kľúče, montážna sada (skrutky, matice, podložky), montážny návod |
| Typ profilovej lišty | v tvare L |
| Modulárne rozstupy | 482,6 mm (19 palcov) |
| Model | S trvalým rámom |
| Jednotky výšky | 42 |
| Minimálna podporovaná hĺbka racku | 675 |
| Maximálna podporovaná hĺbka racku | 875 |
| Stav dodania | kompletne zmontované |
| Materiálová skupina | Oceľ |
| Materiál predných dverí | Oceľ |
| Materiál zadných dverí | Oceľ |
| Serverová skriňa | áno |
| Montovateľné na stenu | nie |
| Nastaviteľné nožičky | áno |
| Maximálna nosnosť | 1000 |
| Trieda ochrany (IP kód) | IP20 |
| Zvukotesné | nie |
| Počet dverí | 2 |
| S prednými dverami | áno |
| So zadnými dvierkami | áno |
| S presklenými dverami | áno |
| Predná strana | Oceľové dvere s perforáciou |
| Zadná strana | Oceľové dvere s perforáciou |
| Regálové lišty | áno |
| Bočné panely sú súčasťou balenia | áno |
| Odnímateľné bočné panely | áno |
| Odnímateľné predné dvere | áno |
| Odnímateľné zadné dvere | áno |
| Vetranie | Pasívne |
| Farba RAL | RAL 7035 Svetlosivá |
| Výška | 1970 |
| Šírka | 800 |
| Hĺbka | 1000 |
| Hmotnosť | 125,8 |
| Výška balenia (jeden kus) | 2150 |
| Šírka balenia (jeden kus) | 1040 |
| Hĺbka balenia (jeden kus) | 850 |
| Hmotnosť balenia (jeden kus) | 133 |
| Celková hmotnosť | 133 |
ROLINE 19 inch server cabinet 42 U 800x1000 WxD grey
The server enclosures in the ROLINE Pro series have been specially developed for convenient and flexible network cabling. Inlets with brushes, a slide-on inlet with a foam rubber seal and an additional brush inlet in the base chassis are located on the sides of the roof and base (from 800 mm enclosure width), offering a wide range of possible applications. Perforated single-leaf front doors and double-leaf rear doors, each with a swivel handle and profile half cylinder, ensure improved air circulation. The roof has a perforated cover that allows easy installation of a fan module.
Two pairs of galvanised 19" profile rails are mounted inside the cabinet, which are equipped with height units that can be read in both directions and are adjustable in depth. They are also connected with depth braces. Each cabinet consists of a robust steel construction with a material thickness of up to 2.0 mm. The cabinets are electrostatically powder-coated and available in the standard colours grey (RAL 7035) and black (RAL 9005). Modular lockable and removable side panels (horizontally divided from 42U) and doors improve accessibility. The door hinges can also be changed. The entire construction can be dismantled, meaning that the cabinets can be completely removed if required.
Technical specifications
| Product group | 19"-/10"-Cabinet |
| Product type | 19"-Server cabinet |
| Colour | grey |
| Scope of delivery | 19-inch server enclosure 42 U, earthing cable set, installation kit for profile half cylinder, 2x spanners, installation set (screws, cage nuts, washers), assembly instructions |
| Type of profile rail | L-shaped |
| Modular spacing | 482.6 mm (19 inch) |
| Model | With permanent frame |
| Height units | 42 |
| Minimum rack depth supported | 675 |
| Maximum rack depth supported | 875 |
| Delivery condition | fully assembled |
| Material group | Steel |
| Material front door | Steel |
| Material rear door | Steel |
| Server cabinet | yes |
| Wall mountable | no |
| Adjustable feets | yes |
| Maximum weight capacity | 1000 |
| Protection class (IP Code) | IP20 |
| Soundproof | no |
| Number of doors | 2 |
| With front door | yes |
| With backside door | yes |
| With glazed door | yes |
| Front | Steel door with perforation |
| Backside | Steel door with perforation |
| Rack rails | yes |
| Side panels included | yes |
| Removeable side panels | yes |
| Removable front door | yes |
| Removable back door | yes |
| Ventilation | Passive |
| RAL colour | RAL 7035 Light grey |
| Height | 1970 |
| Width | 800 |
| Depth | 1000 |
| Weight | 125.8 |
| Height of packaging (single piece) | 2150 |
| Width of packaging (single piece) | 1040 |
| Depth of packaging (single piece) | 850 |
| Package weight (single piece) | 133 |
| Gross weight | 133 |
Na sklade reálne držíme skoro 8000 produktov, ktoré sú ihneď k dispozícií k odoslaniu.
Ak zariadujete nové priestory, alebo kanceláriu vieme vám zabezpečiť kompletné riešenie.


































































