19" Rack na stenu 20U, čierny, 996x600x600mm (HxWxD), RAL9005, PRO, odnímateľné bočnice
19" Rack na stenu 20U, čierny, 996x600x600mm (HxWxD), RAL9005, PRO, odnímateľné bočnice
ROLINE 19-palcová nástenná skrinka Pro 20 U 600x600 ŠxH čierna Nástenné rozvádzače série ROLINE Pr..... celý popis
ROLINE 19-palcová nástenná skrinka Pro 20 U 600x600 ŠxH čierna
Nástenné rozvádzače série ROLINE Pro boli špeciálne navrhnuté pre flexibilné sieťové káble. Každý rozvádzač má v streche nasuvný káblový vstup s penovým gumovým tesnením. Zadný panel a základná doska sú vybavené perforovanými káblovými vstupmi a plastovými krytmi. Strešný rám má perforovaný priestor na umiestnenie ventilátorového modulu. Vo vnútri sú nainštalované dva páry pozinkovaných profilových líšt s výškovými jednotkami 483 mm (19"), ktoré sú tiež hĺbkovo nastaviteľné. Robustné oceľové konštrukcie rozvádzačov sú vyrobené z oceľového plechu s hrúbkou až 1,5 mm a sú dostupné s práškovým nástrekom v sivej (RAL 7035) alebo čiernej (RAL 9005) farbe. Bočné panely a predné dvere sú modulárne, uzamykateľné a odnímateľné, čo zlepšuje prístupnosť. Montáž na stenu sa vykonáva v dvoch jednoduchých krokoch: Najprv sa zadný panel priskrutkuje k stene a potom sa spojí s krytom. Na voľné postavenie rozvádzačov je možné použiť voliteľné vyrovnávacie nožičky alebo kolieska.
Montáž na stenu sa vykonáva v dvoch jednoduchých krokoch: Rám rozvádzača sa namontuje na stenu v požadovanom smere otvárania a potom sa spojí s rozvádzačom. Nástenné rozvádzače série ROLINE Pro je možné použiť aj voľne stojace s nivelačnými nožičkami alebo kolieskami.
Technické špecifikácie
| Skupina produktov | Technológia 19"- / 10" |
| Typ produktu | 19" nástenné puzdro |
| Farba | čierna |
| Rozsah dodávky | 19-palcová nástenná skrinka Pro 20 U, sada uzemňovacích káblov, montážna sada (skrutky, matice, podložky), 2x kľúče |
| Typ profilovej lišty | v tvare L |
| Modulárne rozstupy | 482,6 mm (19 palcov) |
| Model | S trvalým rámom |
| Jednotky výšky | 20 |
| Minimálna podporovaná hĺbka racku | 320 |
| Maximálna podporovaná hĺbka racku | 450 |
| Stav dodania | kompletne zmontované |
| Odnímateľné | áno |
| Materiálová skupina | Oceľ |
| Materiál predných dverí | Sklo |
| Montovateľné na stenu | áno |
| Nastaviteľné nožičky | nie |
| Maximálna nosnosť | 100 |
| Trieda ochrany (IP kód) | IP20 |
| Zvukotesné | nie |
| Počet dverí | 1 |
| S prednými dverami | áno |
| So zadnými dvierkami | nie |
| S presklenými dverami | áno |
| Predná strana | Sklenené dvere |
| Regálové lišty | áno |
| Bočné panely sú súčasťou balenia | áno |
| Odnímateľné bočné panely | áno |
| Odnímateľné predné dvere | áno |
| Odnímateľné zadné dvere | nie |
| Vetranie | Pasívne |
| Farba RAL | RAL 9005 Čierna |
| Výška | 996 |
| Šírka | 600 |
| Hĺbka | 600 |
| Hmotnosť | 43 |
| Výška balenia (jeden kus) | 1050 |
| Šírka balenia (jeden kus) | 650 |
| Hĺbka balenia (jeden kus) | 650 |
| Hmotnosť balenia (jeden kus) | 46,5 |
| Celková hmotnosť | 46,5 |
ROLINE 19 inch wall-mounted housing Pro 20 U 600x600 WxD black
The wall-mounted enclosures in the ROLINE Pro series have been specially designed for flexible network cabling. Each enclosure has a slide-on cable inlet in the roof with a foam rubber seal. The rear panel and the base plate are equipped with punched cable inlets and plastic covers. The roof chassis has a punched-out area to accommodate a fan module. Inside, two pairs of galvanised profile rails with height units of 483 mm (19") are installed, which are also adjustable in depth. The robust steel constructions of the cabinets are made of up to 1.5 mm thick sheet steel and are available powder-coated in grey (RAL 7035) or black (RAL 9005). The side panels and front door are modular, lockable and removable, which improves accessibility. Wall mounting is carried out in two simple steps: Firstly, the rear panel is screwed to the wall and then connected to the housing. Optional levelling feet or castors can be used to make the enclosures free-standing.
Wall mounting is carried out in two simple steps: The frame of the enclosure is mounted on the wall in the desired opening direction and then connected to the enclosure. The wall-mounted enclosures in the ROLINE Pro series can also be used free-standing with levelling feet or castors.
Technical specifications
| Product group | 19"- / 10" technology |
| Product type | 19"-wall housing |
| Colour | black |
| Scope of delivery | 19-inch wall-mounted housing Pro 20 U, earthing cable set, installation set (screws, cage nuts, washers), 2x spanners |
| Type of profile rail | L-shaped |
| Modular spacing | 482.6 mm (19 inch) |
| Model | With permanent frame |
| Height units | 20 |
| Minimum rack depth supported | 320 |
| Maximum rack depth supported | 450 |
| Delivery condition | fully assembled |
| Demountable | yes |
| Material group | Steel |
| Material front door | Glass |
| Wall mountable | yes |
| Adjustable feets | no |
| Maximum weight capacity | 100 |
| Protection class (IP Code) | IP20 |
| Soundproof | no |
| Number of doors | 1 |
| With front door | yes |
| With backside door | no |
| With glazed door | yes |
| Front | Glass door |
| Rack rails | yes |
| Side panels included | yes |
| Removeable side panels | yes |
| Removable front door | yes |
| Removable back door | no |
| Ventilation | Passive |
| RAL colour | RAL 9005 Jet black |
| Height | 996 |
| Width | 600 |
| Depth | 600 |
| Weight | 43 |
| Height of packaging (single piece) | 1050 |
| Width of packaging (single piece) | 650 |
| Depth of packaging (single piece) | 650 |
| Package weight (single piece) | 46.5 |
| Gross weight | 46.5 |
Na sklade reálne držíme skoro 8000 produktov, ktoré sú ihneď k dispozícií k odoslaniu.
Ak zariadujete nové priestory, alebo kanceláriu vieme vám zabezpečiť kompletné riešenie.


































































