19" záslepka 4U, kovová, čierna RAL9005
ROLINE 19-palcový žalúziový panel 4 U čierny Záslepky sú kompatibilné so všetkými 19" profilovými ..... celý popis
ROLINE 19-palcový žalúziový panel 4 U čierny
Záslepky sú kompatibilné so všetkými 19" profilovými lištami vo vašej sieťovej alebo serverovej skrini. Používajú sa na uzavretie nevyužitých priestorov v 19" rovine, čo zlepšuje vzhľad a optimalizuje cirkuláciu vzduchu.
Technické špecifikácie
| Skupina produktov | Technológia 19"- / 10" |
| Typ produktu | 19"-roletový kryt |
| Farba | čierna |
| Rozsah dodávky | Zaslepovací panel, montážna sada (skrutky, matice, podložky) |
| Modulárne rozstupy | 482,6 mm (19 palcov) |
| Jednotky výšky | 4 |
| Materiálová skupina | Oceľ |
| Farba RAL | RAL 9005 Čierna |
| Výška | 10 |
| Šírka | 480 |
| Hĺbka | 175 |
| Hmotnosť | 740 |
| Výška balenia (jeden kus) | 15 |
| Šírka balenia (jeden kus) | 500 |
| Hĺbka balenia (jeden kus) | 180 |
| Hmotnosť balenia (jeden kus) | 0,79 |
| Celková hmotnosť | 0,79 |
ROLINE 19 inch blind panel 4 U black
The blanking panels are compatible with all 19" profile rails in your network or server enclosure. They are used to close off unused areas in the 19" level, which both improves the appearance and optimises air circulation.
Technical specifications
| Product group | 19"- / 10" technology |
| Product type | 19"-Blind cover |
| Colour | black |
| Scope of delivery | Blind panel, installation set (screws, cage nuts, washers) |
| Modular spacing | 482.6 mm (19 inch) |
| Height units | 4 |
| Material group | Steel |
| RAL colour | RAL 9005 Jet black |
| Height | 10 |
| Width | 480 |
| Depth | 175 |
| Weight | 740 |
| Height of packaging (single piece) | 15 |
| Width of packaging (single piece) | 500 |
| Depth of packaging (single piece) | 180 |
| Package weight (single piece) | 0.79 |
| Gross weight | 0.79 |
Na sklade reálne držíme skoro 8000 produktov, ktoré sú ihneď k dispozícií k odoslaniu.
Ak zariadujete nové priestory, alebo kanceláriu vieme vám zabezpečiť kompletné riešenie.


































































