BACHMANN CYCLE príslušenstvo, sada koncoviek DESK s úchytom o dosku stola, čierna, 2ks/bal
BACHMANN CYCLE príslušenstvo, sada koncoviek DESK s úchytom o dosku stola, čierna, 2ks/bal
BICYKLOVÁ SADA KONCOVKY STÔL Sada koncových krytov CYCLE Desk Predlžovací kábel BACHMANN CYCLE.. celý popis
BICYKLOVÁ SADA KONCOVKY STÔL
Sada koncových krytov CYCLE Desk
Predlžovací kábel BACHMANN CYCLE
CYCLE je všestranný predlžovací kábel s puristickým dizajnom, ktorý kombinuje štýl a funkčnosť. Vďaka vymeniteľným koncovkám sa CYCLE dá rýchlo a jednoducho prispôsobiť rôznym aplikáciám:
CYCLE Base je klasický predlžovací kábel; vďaka podporným nožičkám stojí bezpečne, ale dá sa používať flexibilne.
CYCLE Loop je vďaka popruhu na prenášanie ideálny pre kreatívne a otvorené priestory.
CYCLE Pole má stabilnú opornú nohu a táto zásuvková veža je praktická aj pútavá. Ideálna do oddychových priestorov, kútikov na sedenie a podobne.
Hliníkový profil aj obal predlžovacej lišty sú plne recyklovateľné. 45 % plastov použitých v CYCLE je na báze kukurice, takže ide o obnoviteľnú surovinu. CYCLE tak pomáha znižovať emisie CO2. CYCLE má tiež bezhalogénové napájacie vedenia.
CYCLE – vysoko kvalitný dizajnový predlžovací kábel, ktorý vyniká vďaka flexibilnému modulárnemu systému a zodpovedne zvoleným materiálom.
| Farba | čierna |
| Hĺbka | 0,07 m |
| Hĺbka balenia (jeden kus) | 290 mm |
| Celková hmotnosť | 0,158 |
| Výška | 0,02 m |
| Výška balenia (jeden kus) | 30 mm |
| Výrobca | BACHMANN |
| Hmotnosť balenia (jeden kus) | 0,158 kg |
| Skupina produktov | Energetické tyčinky |
| Typ produktu | Povrchová jednotka CYCLE Desk |
| Regionálne použitie | Bez obmedzenia |
| Hmotnosť | 0,18 kg |
| Šírka | 0,08 m |
| Šírka balenia (jeden kus) | 200 mm |
CYCLE SET end caps DESK
End cap set CYCLE Desk
BACHMANN CYCLE power strip
CYCLE is a versatile power strip featuring a purist design language that combines style and functionality. With interchangeable end caps, CYCLE can be adapted to different applications quickly and easily:
CYCLE Base is a classic power strip; thanks to its supporting feet, it rests securely but can be used flexibly.
CYCLE Loop is ideally suited to creative and open-room concepts thanks to its carrying strap.
CYCLE Pole has a stable supporting foot and this socket tower is both practical and eye-catching. Perfect for lounge areas, seating corners and the like.
The power strip’s aluminium profile and packaging are both fully recyclable. 45% of the plastics used in CYCLE are maize-based, so they use a renewable raw material. As such, CYCLE helps reduce CO2 emissions. CYCLE also has halogen-free supply lines.
CYCLE – a high-quality designer power strip that stands out thanks to its flexible modular system and responsibly chosen materials.
| Colour | black |
| Depth | 0.07 m |
| Depth of packaging (single piece) | 290 mm |
| Gross weight | 0.158 |
| Height | 0.02 m |
| Height of packaging (single piece) | 30 mm |
| Manufacturer | BACHMANN |
| Package weight (single piece) | 0.158 kg |
| Product group | Power Bars |
| Product type | Surface-mounted unit CYCLE Desk |
| Regional use | Without restriction |
| Weight | 0.18 kg |
| Width | 0.08 m |
| Width of packaging (single piece) | 200 mm |
Na sklade reálne držíme skoro 8000 produktov, ktoré sú ihneď k dispozícií k odoslaniu.
Ak zariadujete nové priestory, alebo kanceláriu vieme vám zabezpečiť kompletné riešenie.



































































