Fiber kábel ST-ST, 3m Duplex OM1(62.5/125µm)

Fiber kábel ST-ST, 3m Duplex OM1(62.5/125µm)

Kód: {{ productModel }}
Výrobca: EFB
Kat. č.: O6023.3
EAN: 4049759026950

AKCIOVÁ CENA PLATÍ LEN DO VYPREDANIA ZÁSOB!!Duplex Jumper ST/ST 62,5/1..... celý popis

2 ks na sklade
7,42 €
3,90 € s DPH 3,25 € bez DPH
Predajňa dostupné ihneď
E-shop doručenie kuriérom
Konektory ST-ST
Typ kábla Duplex
Typ vlákna Multimod OM1(62.5/125µm)
Dĺžka kábla 3m
Prevedenie štandard

AKCIOVÁ CENA PLATÍ LEN DO VYPREDANIA ZÁSOB!!

Duplex Jumper ST/ST 62,5/125µ 3m, OM1, LSZH, orange
Fiber: I-VH 2G 62.5/125µ OM1
Fiber/Jacket: OM1 orange
Length: 3.0
Jacket: orange
Connector type: ST, ST
PU: 1
Parametre
Konektory
ST-ST
Typ kábla
Duplex
Typ vlákna
Multimod OM1(62.5/125µm)
Dĺžka kábla
3m
Prevedenie
štandard
Prečo my
Extra rýchla doprava

V Bratislave vám tovar doručíme do 2 hodín a do iných miest Slovenska do 24 hodín.

8 000 + produktov

Na sklade reálne držíme skoro 8000 produktov, ktoré sú ihneď k dispozícií k odoslaniu.

Riešenia na mieru

Ak zariadujete nové priestory, alebo kanceláriu vieme vám zabezpečiť kompletné riešenie.