Kábel 2.5mm/3.5mm M/M, stereo, 2m, čierny, CCS
na pripojenie zariadení s konektorom pre slúchadlá k stereo systémom, zosilňovačom alebo reproduktorom..... celý popis
| Predajňa | dostupné ihneď |
|---|---|
| E-shop | doručenie kuriérom |
- na pripojenie zariadení s konektorom pre slúchadlá k stereo systémom, zosilňovačom alebo reproduktorom s 2,5 mm/3,5 mm AUX/RCA vstupom
- plochý kábel
Technické špecifikácie
| Typ kábla | |
| Spojenie, kontaktný materiál | |
| Farebné prevedenie | čierna |
| Dĺžka kábla | 2 m |
| Označenia | CE, WEEE |
| Jednotka spotreby | 1 ks. v polybagu |
| Typ pripojenia | 3,5 mm samec (3-kolíkový, stereo) |
| Pripojenie 2, typ | 2,5 mm samec (3-kolíkový, stereo) |
| Farba | čierna |
- Goobay audio cable connects devices with 3.5 mm headphone jack to stereo systems, amplifiers or speakers with 2.5 mm jack input
- Flat AUX cable with small bending radius
- High-quality audio jacks for perfect sound quality without interference noise
- The 2 m audio jack cable is extra long to bridge distances e.g. at work or at home.
Technical specifications
| Connection, contact material | nickel |
| Connection, type | 3.5 mm male (3-pin, stereo) |
| Connection 2, type | 2.5 mm male (3-pin, stereo) |
| Cable type | flat cable |
| Color version | black |
| Color | black |
| Consumption Unit | 1 pc. bulk |
| Packaging type | Cable Tag |
| Cable length | 2 m |
| Markings | CE, WEEE |
Prečo my
8 000 + produktov
Na sklade reálne držíme skoro 8000 produktov, ktoré sú ihneď k dispozícií k odoslaniu.
Riešenia na mieru
Ak zariadujete nové priestory, alebo kanceláriu vieme vám zabezpečiť kompletné riešenie.

































































