Kábel 3.5mm 4pin audio M/F predlžovací 1m, biely, pozl. konektor
Kábel 3.5mm 4pin audio M/F predlžovací 1m, biely, pozl. konektor
na použitie ako predlžovací kábel pre audio káble s 3,5 mm AUX konektorom, napr. stereo slúchadlá s mi..... celý popis
- na použitie ako predlžovací kábel pre audio káble s 3,5 mm AUX konektorom, napr. stereo slúchadlá s mikrofónom
- flexibilný kábel s malým polomerom ohybu
- ultratenký konektor
Technické špecifikácie
| AWG | 28 |
| Typ kábla | okrúhly kábel |
| Materiál vnútorného vodiča | CU (meď) |
| Spojenie, kontaktný materiál | pozlátený |
| Označenia | CE, WEEE |
| Jednotka spotreby | 1 ks. v polybagu |
| Priemer | 2,6 mm |
| Typ pripojenia | 3,5 mm samec (4-kolíkový, stereo) |
| Pripojenie 2, typ | 3,5 mm samica (4-pin, stereo) |
| Farba | biely |
| Farebné prevedenie | biely |
| Dĺžka kábla | 1 m |
- For extending audio cables with 3.5 mm jack plugs that are used for stereo headphones with microphone.
- Gold-plated AUX plugs provide perfect sound quality without interference noise
- Thanks to the slim design, the phone connector fits easily into the jack socket, even when the device is in a protective cover.
- The 1 m audio jack cable provides a generous range of motion.
- Shielded Goobay AUX extension cable with small bending radius
Technical specifications
| Connection, contact material | gold-plated |
| Connection, type | 3.5 mm male (4-pin, stereo) |
| Connection 2, type | 3.5 mm female jack (4-pin, stereo) |
| Cable type | round cable |
| Inner conductor material | CU (copper) |
| Color version | white |
| Color | white |
| Consumption Unit | 1 pc. bulk |
| Packaging type | Cable Tag |
| Cable length | 1 m |
| AWG | 28 |
| Markings | CE, WEEE |
| SCIP no. | 257a0fad-52ea-4eeb-8437-4771675eb124 |
| chemical substance | Pb |
| CAS no. | 7439-92-1 |
Parametre
Konektor 1
3,5mm 4pin samec
Konektor 2
3,5mm 4pin samica
Dĺžka
1m
Farba
Biela
Premium
nie
Pozlatený konektor
áno
Slim
nie
Typ kábla
Predlžovací (Samec - Samica)
Materiál vodiča
Meď
Prečo my
8 000 + produktov
Na sklade reálne držíme skoro 8000 produktov, ktoré sú ihneď k dispozícií k odoslaniu.
Riešenia na mieru
Ak zariadujete nové priestory, alebo kanceláriu vieme vám zabezpečiť kompletné riešenie.

































































