Kábel 3.5mm stereo/2xCinch M/M 1.5m, čierny
na pripojenie zariadení s konektorom pre slúchadlá k stereo systémom, zosilňovačom alebo reproduktorom..... celý popis
- na pripojenie zariadení s konektorom pre slúchadlá k stereo systémom, zosilňovačom alebo reproduktorom s RCA vstupom
Technické špecifikácie
| AWG | 29 |
| Dĺžka kábla | 1,5 m |
| Označenia | CE, WEEE |
| Farba | čierna |
| Jednotka spotreby | 1 ks. v polybagu |
| Typ pripojenia | 3,5 mm samec (3-kolíkový, stereo) |
| Pripojenie 2, typ | 2 RCA samec (zvuk vľavo/vpravo) |
| Farebné prevedenie | čierna |
- RCA cable transmits digital audio signals
- The jack plug can be connected to all 3.5 mm jack sockets that are e.g. installed in headphones, notebooks, smartphones and tablets
- 2x RCA plugs (red/white) to connect devices such as receivers, amplifiers and speakers
- Standardised, precision-fit RCA connectors for minimum transmission resistance
- The Goobay audio cable is suitable to connect headphones (3.5 mm jack input) to an amplifier.
Technical specifications
| Connection, type | 3.5 mm male (3-pin, stereo) |
| Connection 2, type | 2 RCA male (audio left/right) |
| Color version | black |
| Color | black |
| Consumption Unit | 1 pc. bulk |
| Packaging type | Cable Tag |
| Cable length | 1.5 m |
| AWG | 29 |
| Markings | CE, WEEE |
Parametre
Konektor 1
3,5mm stereo samec
Konektor 2
Cinch 2xAudio samec
Dĺžka
1.5m
Farba
Čierna
Premium
nie
Pozlatený konektor
nie
Slim
nie
Typ kábla
Prepojovací (Samec - Samec)
Materiál vodiča
CCS (Copper-clad steel) - pomedená oceľ
Prečo my
8 000 + produktov
Na sklade reálne držíme skoro 8000 produktov, ktoré sú ihneď k dispozícií k odoslaniu.
Riešenia na mieru
Ak zariadujete nové priestory, alebo kanceláriu vieme vám zabezpečiť kompletné riešenie.

































































