Kábel HDMI M/M 0.5m, High Speed+Eth, 4K@60Hz, HDMI 2.0, 10.2G, pozl. konektor, čierny, Slim
Kábel HDMI M/M 0.5m, High Speed+Eth, 4K@60Hz, HDMI 2.0, 10.2G, pozl. konektor, čierny, Slim
Trio pre úspech: Ultra tenký kábel, ultra krátke konektory a ultra úzky polomer ohybu. Vďaka týmto trom faktor..... celý popis
Konektor 1
HDMI A samec
Konektor 2
HDMI A samec
Dĺžka
0.5m
Verzia
v2.0
Trio pre úspech: Ultra tenký kábel, ultra krátke konektory a ultra úzky polomer ohybu. Vďaka týmto trom faktorom je kábel ideálny na inštaláciu na zadnú stranu zariadení a všade tam, kde je obmedzený priestor. Kábel HDMI™ navyše zaujme vysokým rozlíšením, prenosom 4K videa bez oneskorenia a úchvatnou kvalitou zvuku pre pohlcujúci filmový a herný zážitok.
- Kábel je vhodný na prenos obrazu vo vysokom rozlíšení s Ultra HD až do 4K @ 60 Hz (spätne kompatibilný) a dátovou rýchlosťou až 18 Gbit/s
- Ideálne sa hodí na prenos zvuku a videa medzi TV/monitorom a projektormi, hernými konzolami (napr. PlayStation 5, Xbox) alebo streamingovými prijímačmi (napr. Amazon Fire TV, Apple TV)
- Ultratenký dizajn s krátkou zástrčkou, ochranou proti ohybu a malým polomerom ohybu pre pripojenie v stiesnených priestoroch, napr. na zadnej strane zariadení pred stenami alebo v nábytku
- Integrovaný ethernetový kanál (HEC) spája akékoľvek zariadenie HDMI™ so zariadeniami v káblovej sieti bez samostatného internetového kábla
- Funkcia CEC (Consumer Electronics Control) vytvára flexibilnú ovládateľnosť iba pomocou jedného diaľkového ovládača, napr. na zapnutie niekoľkých spárovaných HDMI™ zariadení jediným stlačením tlačidla
- Podporuje 3D a HDR (High Dynamic Range) pre vynikajúcu kvalitu obrazu s vysokým kontrastom, ako aj systém šifrovania HDCP 2.2
- Podporuje pokročilé zvukové funkcie ako eARC (Enhanced Audio Return Channel) a ARC (Audio Return Channel) pre jednoduchý digitálny prenos z TV do soundbaru alebo hi-fi systému
Technické špecifikácie
| Priemer plášťa kábla (približne) | 3,5 mm |
| Označenia | CE, WEEE |
| Goobay verzia | 2.0 |
| podporované zvukové štandardy | Rozšírený spätný zvukový kanál (eARC), spätný zvukový kanál (ARC) |
| Max. rozlíšenie | 4K/60Hz (3840 x 2160) UHD |
| iné podporované štandardy | HDR (High Dynamic Range), HDMI™ Ethernet Channel (HEC), 3D, HDCP 2.2, Consumer Electronics Control (CEC) |
| Podporované video štandardy | 4K/60Hz (3840 x 2160) UHD |
| Typ kábla | okrúhly kábel |
| Materiál vnútorného vodiča | CCS |
| typu | Štíhly |
| Typ 1, tienenie | fólia (hliník) |
| Typ 2, tienenie | fólia (hliník) |
| Typ pripojenia | HDMI™ konektor samec (typ A) |
| Spojenie, materiál puzdra | PE |
| Spojenie, kontaktný materiál | pozlátené |
| Pripojenie, typ | HDMI™ konektor samec (typ A) |
| Pripojenie 2, typ | HDMI™ konektor samec (typ A) |
| Vylúčenie zodpovednosti | Pojmy HDMI, HDMI High-Definition Multimedia Interface, HDMI Trade Dress a logá HDMI sú ochranné známky alebo registrované ochranné známky spoločnosti HDMI LicensingAdministrator, Inc. |
| Farba | čierna |
| Dĺžka kábla | 0,5 m |
A trio for success: Ultra-slim cable, ultra-short connectors and ultra-narrow bending radius. These three factors make the cable perfect for installation on the back of devices and wherever space is limited. On top of this, the HDMI cable impresses with high-resolution, lag-free 4K video transmission and breathtaking sound quality for an immersive film and gaming experience.
- The cable is suitable for high-resolution image transmission with Ultra HD at up to 4K @ 60 Hz (backward compatible) and a data rate of up to 18 Gbit/s
- Ideally suited for audio and video transmission between TV/monitor and projectors, game consoles (e.g. PlayStation 5, Xbox) or streaming receivers (e.g. Amazon Fire TV, Apple TV)
- Ultraslim design with short plug, bend protection and small bending radius for connection in confined spaces, e.g. on the back of devices in front of walls or in furniture
- The integrated Ethernet channel (HEC) connects any HDMI device to devices in the wired network without a separate internet cable
- The CEC function (Consumer Electronics Control) creates flexible operability via only one remote control, e.g. for switching on several paired HDMI devices with a single press of a button
- Supports 3D and HDR (High Dynamic Range) for excellent, high-contrast picture quality as well as the HDCP 2.2 encryption system
- Supports advanced audio features such as eARC (Enhanced Audio Return Channel) and ARC (Audio Return Channel) for easy digital transmission from the TV to a soundbar or hi-fi system
Technical specifications
| Connection, contact material | gold-plated |
| Connection, type | HDMI connector male (type A) |
| type | Slim |
| Connection 2, type | HDMI connector male (type A) |
| Inner conductor material | CCS |
| Type 1, shielding | foil (aluminium) |
| Type 2, shielding | foil (aluminium) |
| Color version | black |
| Color | black |
| Disclaimer | The terms HDMI, HDMI High-Definition Multimedia Interface, HDMI Trade Dress andthe HDMI Logos are trademarks or registered trademarks of HDMI LicensingAdministrator, Inc. |
| Packaging type | Cable Tag |
| Goobay Version | 2.0 |
| Cable length | 0.5 m |
| Max. resolution | 4K/60Hz (3840x2160) UHD |
| Supported video standards | 4K/60Hz (3840x2160) UHD |
| other supported standards | HDR (High Dynamic Range), HDMI Ethernet Channel (HEC), 3D, HDCP 2.2, Consumer Electronics Control (CEC) |
| supported audio standards | Enhanced Audio Return Channel (eARC), Audio Return Channel (ARC) |
| max. transmission rate | 18 Gbit/s |
| Markings | CE, WEEE |
Parametre
Konektor 1
HDMI A samec
Konektor 2
HDMI A samec
Dĺžka
0.5m
Štandard
Ultra High Speed s Ethernetom
Max. rozlíšenie
3840 x 2160 @60Hz (4K@60Hz, UHD-1)
Verzia
v2.0
Slim / Tenký kábel
áno (tenký kábel)
Aktívny
nie
Optický
nie
Farba
Čierny
Pozlatený konektor
áno
Flexibilný
áno ( Flexibilný)
Certifikovaný
nie
Prečo my
8 000 + produktov
Na sklade reálne držíme skoro 8000 produktov, ktoré sú ihneď k dispozícií k odoslaniu.
Riešenia na mieru
Ak zariadujete nové priestory, alebo kanceláriu vieme vám zabezpečiť kompletné riešenie.

































































