Kábel napájací interný 2x5.25 Molex na 8 pin PCI ExpressII
pre napájanie grafických kariet PCI-E/PCI Express Technické špecifikácie .. celý popis
- pre napájanie grafických kariet PCI-E/PCI Express
Technické špecifikácie
| Typ pripojenia | |
| Pripojenie 2, typ | |
| Dĺžka kábla | 0,15 m |
| Označenia | OEEZ |
| Jednotka spotreby | 1 ks. v polybagu |
- for supplying power to PCI-E/PCI Express graphics cards
Technical specifications
| Connection, type | 2 HDD/5.25" male (4-pin) |
| Connection 2, type | PCIe femlae (8 pin) |
| Consumption Unit | 1 pc. in polybag |
| Packaging type | Bulk |
| Cable length | 0.15 m |
| Markings | CE, WEEE |
Prečo my
8 000 + produktov
Na sklade reálne držíme skoro 8000 produktov, ktoré sú ihneď k dispozícií k odoslaniu.
Riešenia na mieru
Ak zariadujete nové priestory, alebo kanceláriu vieme vám zabezpečiť kompletné riešenie.


































































