Mini GBIC Modul LX/LC, Single Mode, 20 km

Mini GBIC Modul LX/LC, Single Mode, 20 km

Kód: {{ productModel }}
Výrobca: Roline
Kat. č.: 21.14.3502
EAN: 7611990198818

Mini GBIC-Module LX/LC: The maximum cable length for the fibre optic cable is 20 km for a E9/125 &..... celý popis

Na objednávku 
62,41 € s DPH 52,01 € bez DPH

  • Mini GBIC-Module LX/LC: The maximum cable length for the fibre optic cable is 20 km for a E9/125 µm fibre
  • For Single Mode fibers
  • Hot-swappable

Technical specifications

Product groupNetwork Switches
Product typeTransceiver-Modul
Coloursilver
  • 21143502_en_data_scmp.pdf 21143502_en_data_scmp.pdf
Prečo my
Extra rýchla doprava

V Bratislave vám tovar doručíme do 2 hodín a do iných miest Slovenska do 24 hodín.

8 000 + produktov

Na sklade reálne držíme skoro 8000 produktov, ktoré sú ihneď k dispozícií k odoslaniu.

Riešenia na mieru

Ak zariadujete nové priestory, alebo kanceláriu vieme vám zabezpečiť kompletné riešenie.