S/FTP (PiMF) Patchkábel LSOH TPE 0.3m cat.6a, čierny, CCA, flexiblný

S/FTP (PiMF) Patchkábel LSOH TPE 0.3m cat.6a, čierny, CCA, flexiblný

Kód: {{ productModel }}
Výrobca: InLine
Kat. č.: In72633S
EAN: 4043718337231

Cenovo výhodné sieťové riešenie s vysoko kvalitnou zliatinou CCA: 40 % obsah medi pre lepš..... celý popis

Externý sklad 
1,72 € s DPH 1,40 € bez DPH
  • Cenovo výhodné sieťové riešenie s vysoko kvalitnou zliatinou CCA: 40 % obsah medi pre lepšiu vodivosť a znížené straty signálu.
  • Výkonný pre moderné siete: Podporuje rýchlosť až 10 Gbit/s a šírku pásma 500 MHz pre stabilné pripojenie.
  • Podpora 4PPOE pre maximálnu efektivitu: PoE, PoE+ a PoE++ s výkonom až 90 wattov pre sieťové zariadenia, ako sú kamery, prístupové body alebo VoIP telefóny.
  • Flexibilný, ohňovzdorný plášť kábla: Plášť z TPE (LSZH) ponúka vysokú flexibilitu pre tesné inštalačné podmienky a znižuje tvorbu dymu v prípade požiaru.
  • Bezpečné a bezporuchové pripojenie: Tienenie S/FTP (párové a celkové tienenie) spoľahlivo chráni pred elektromagnetickým rušením.

Prepojovací kábel InLine® Cat.6A S/FTP je perfektnou voľbou pre sieťové infraštruktúry, ktoré vyžadujú vysoký výkon za ekonomickú cenu. Vďaka vysoko kvalitným vodičom z hliníka s pomedením zo zliatiny CCA so 40 % obsahom medi ponúka v porovnaní s bežnými káblami CCA lepšiu vodivosť. To znižuje elektrický odpor a umožňuje stabilný prenos rýchlosťou až 10 Gbit/s na vzdialenosti až 10 metrov.

Ďalšia výhoda: kábel je kompatibilný so 4PPOE a podporuje PoE, PoE+ a PoE++ s výkonom až 90 wattov. To znamená, že IP kamery, VoIP telefóny a prístupové body môžu byť efektívne napájané cez sieťový kábel – cenovo výhodné riešenie pre profesionálne aplikácie.

Dvojité tienenie (S/FTP) minimalizuje rušenie a zaisťuje stabilné pripojenie aj v náročných prostrediach, ako sú dátové centrá, priemyselné haly alebo kancelárske budovy. Bezhalogénový TPE plášť (LSZH) je nielen samozhášavý, ale aj mimoriadne flexibilný, ideálny pre inštalácie s obmedzeným priestorom.

Upozornenie: Vzhľadom na materiálové vlastnosti CCA je tento kábel obmedzený na dĺžku do 10 metrov. Pre dlhšie vzdialenosti odporúčame naše medené patch káble, ktoré zaručujú konzistentnú kvalitu signálu.

Ďalšie technické špecifikácie:

  • Materiál vodiča: Vysokokvalitná zliatina CCA vyrobená z hliníkových vodičov s medeným povlakom (40 % medi)
  • Materiál plášťa: TPE (LSZH, samozhášací, bez halogénov, flexibilný)
  • Prevádzková teplota: -20 až +75 °C
  • Priemer výstupu: 6,0 mm
  • Pomer obyvateľstva: 1:1 podľa T568B
  • Podpora PoE: 4PPOE, kompatibilné s PoE/PoE+/PoE++ (až 90 W)
  • High-quality&inexpensive solution for home networks: 40% copper content in the CCA alloy for improved signal quality at a low price.
  • Fast&stable internet connection: Supports up to 10 Gbps for smooth streaming, online gaming&large file transfers.
  • PoE-compatible for versatile applications: Supplies PoE-capable devices such as surveillance cameras and routers with power directly via the network cable.
  • Maximum security&flexibility: The TPE sheath (LSZH) is extremely flexible, halogen-free and reduces smoke development in the event of fire. Ideal for use in living areas.
  • Perfect for home networks&home office: Ideal for routers, switches, smart TVs, consoles and more.

The InLine® patch cable Cat.6A S/FTP offers a first-class combination of high quality and attractive price. The use of copper-clad aluminum, a CCA alloy with 40% copper content, achieves improved conductivity, which enables signal stability, fast transmissions of up to 10 Gbit/s and a bandwidth of 500 MHz - ideal for streaming in 4K/8K, online gaming, cloud services and fast working in the home office.
Thanks to the double shielding (S/FTP), your connection remains interference-free, even if there are many electronic devices nearby.

A special highlight is the highly flexible TPE sheath (LSZH):
? Flame-retardant&halogen-free, for greater safety in your home.
? Particularly flexible and bendable - ideal for narrow installation routes behind furniture, in cable ducts and hidden installations.

Please note: This cable variant is available up to 10 meters, as CCA material loses signal quality over longer distances. For longer distances, we recommend our high-quality copper patch cables.

Additional technical specifications:

  • Conductor material: High-quality CCA alloy (40% copper)
  • Sheath material: TPE (LSZH – flame retardant, halogen-free, flexible)
  • Operating temperature: -20 to +75 °C
  • Outlet diameter: 6.0 mm
  • Population: 1:1 according to T568B
  • PoE support: Compatible with PoE/PoE+/PoE++
Parametre
Kategória
cat. 6a / class E 500MHz / 10G BASE-T
Tienenie
S/FTP (PiMF)
Dĺžka
0.3m
Farba
čierna
Materiál vodiča
CCA (Copper Clad Aluminum) - pomedený hliník
Predlžovací
nie
Zapojenie
1:1 podľa EIA / TIA 568
LSOH/LSZH bezhalogénový
áno
Vhodný do exteriéru
nie
Uhlový konektor/konektory
nie
Slim / Plochý
Nie
GHMT Certifikát
nie
Flexibilný
Flex Cable
Montáž na panel
nie
Ochrana západky konektora
áno
Typ vodiča
lanko
všetky parametre
Prečo my
Extra rýchla doprava

V Bratislave vám tovar doručíme do 2 hodín a do iných miest Slovenska do 24 hodín.

8 000 + produktov

Na sklade reálne držíme skoro 8000 produktov, ktoré sú ihneď k dispozícií k odoslaniu.

Riešenia na mieru

Ak zariadujete nové priestory, alebo kanceláriu vieme vám zabezpečiť kompletné riešenie.