19" Polica 250mm, max. 15kg, 1U, sada skrutiek a podložiek v balení, čierna
19" Polica 250mm, max. 15kg, 1U, sada skrutiek a podložiek v balení, čierna
ROLINE 19-palcová polica 1 U 250 T 15 kg čierna Police sa dajú jednoducho integrovať do predných 1..... celý popis
ROLINE 19-palcová polica 1 U 250 T 15 kg čierna
Police sa dajú jednoducho integrovať do predných 19" profilových líšt vašej 19" sieťovej alebo serverovej skrine. Vďaka robustnému, perforovanému plechu s vysokou nosnosťou poskytujú ideálnu úložnú plochu pre komponenty, ktoré sa bežne nedajú nainštalovať do 19" racku.
Vo vnútri rozvádzača sú namontované dva páry pozinkovaných 19" profilových líšt, ktoré sú vybavené výškovými jednotkami s možnosťou odčítania v oboch smeroch a s nastaviteľnou hĺbkou. Sú tiež spojené hĺbkovými výstuhami. Každá rozvádzač pozostáva z robustnej oceľovej konštrukcie s hrúbkou materiálu až 2,0 mm. Skrinky sú elektrostaticky práškovo lakované a dostupné v štandardných farbách sivej (RAL 7035) a čiernej (RAL 9005). Modulárne uzamykateľné a odnímateľné bočné panely (horizontálne rozdelené od 42U) a dvere zlepšujú prístupnosť. Pánty dverí je tiež možné vymeniť. Celá konštrukcia je demontovateľná, čo znamená, že rozvádzače je možné v prípade potreby úplne odstrániť.
Technické špecifikácie
| Skupina produktov | Technológia 19"- / 10" |
| Typ produktu | 19-palcové skladacie dno |
| Farba | čierna |
| Rozsah dodávky | Polica, montážna sada (skrutky, matice, podložky), rukoväť |
| Modulárne rozstupy | 482,6 mm (19 palcov) |
| Jednotky výšky | 1 |
| Materiálová skupina | Oceľ |
| Maximálna nosnosť | 30 |
| Farba RAL | RAL 9005 Čierna |
| Výška | 45 |
| Šírka | 485 |
| Hĺbka | 250 |
| Hmotnosť | 1003 |
| Výška balenia (jeden kus) | 52 |
| Šírka balenia (jeden kus) | 520 |
| Hĺbka balenia (jeden kus) | 280 |
| Hmotnosť balenia (jeden kus) | 1,28 |
| Celková hmotnosť | 1,28 |
ROLINE 19 inch shelf 1 U 250 T 15 kg black
The shelves can be easily integrated into the front 19" profile rails of your 19" network or server enclosure. Thanks to the sturdy, perforated perforated plate with a high load capacity, they provide an ideal storage surface for components that cannot normally be installed in a 19" rack.
Two pairs of galvanised 19" profile rails are mounted inside the enclosure, which are equipped with height units that can be read in both directions and are adjustable in depth. They are also connected with depth braces. Each cabinet consists of a robust steel construction with a material thickness of up to 2.0 mm. The cabinets are electrostatically powder-coated and available in the standard colours grey (RAL 7035) and black (RAL 9005). Modular lockable and removable side panels (horizontally divided from 42U) and doors improve accessibility. The door hinges can also be changed. The entire construction can be dismantled, meaning that the cabinets can be completely removed if required.
Technical specifications
| Product group | 19"- / 10" technology |
| Product type | 19"-fold bottom |
| Colour | black |
| Scope of delivery | Shelf, installation set (screws, cage nuts, washers), handle |
| Modular spacing | 482.6 mm (19 inch) |
| Height units | 1 |
| Material group | Steel |
| Maximum weight capacity | 30 |
| RAL colour | RAL 9005 Jet black |
| Height | 45 |
| Width | 485 |
| Depth | 250 |
| Weight | 1003 |
| Height of packaging (single piece) | 52 |
| Width of packaging (single piece) | 520 |
| Depth of packaging (single piece) | 280 |
| Package weight (single piece) | 1.28 |
| Gross weight | 1.28 |
Na sklade reálne držíme skoro 8000 produktov, ktoré sú ihneď k dispozícií k odoslaniu.
Ak zariadujete nové priestory, alebo kanceláriu vieme vám zabezpečiť kompletné riešenie.


































































