19" Polica 250mm, max. 15kg, 1U, sada skrutiek a podložiek v balení, sivá
19" Polica 250mm, max. 15kg, 1U, sada skrutiek a podložiek v balení, sivá
ROLINE 19-palcová polica 1 U 250 T 15 kg sivá Police sa dajú jednoducho integrovať do predných 19&..... celý popis
ROLINE 19-palcová polica 1 U 250 T 15 kg sivá
Police sa dajú jednoducho integrovať do predných 19" profilových líšt vašej 19" sieťovej alebo serverovej skrine. Vďaka robustnému, perforovanému plechu s vysokou nosnosťou poskytujú ideálnu úložnú plochu pre komponenty, ktoré sa bežne nedajú nainštalovať do 19" racku.
Technické špecifikácie
| Skupina produktov | Technológia 19"- / 10" |
| Typ produktu | 19-palcové skladacie dno |
| Farba | sivá |
| Rozsah dodávky | Polica, montážna sada (skrutky, matice, podložky), rukoväť |
| Modulárne rozstupy | 482,6 mm (19 palcov) |
| Jednotky výšky | 1 |
| Materiálová skupina | Oceľ |
| Maximálna nosnosť | 30 |
| Farba RAL | RAL 7035 Svetlosivá |
| Výška | 45 |
| Šírka | 485 |
| Hĺbka | 250 |
| Hmotnosť | 1003 |
| Výška balenia (jeden kus) | 52 |
| Šírka balenia (jeden kus) | 520 |
| Hĺbka balenia (jeden kus) | 280 |
| Hmotnosť balenia (jeden kus) | 1,28 |
| Celková hmotnosť | 1,28 |
ROLINE 19 inch shelf 1 U 250 T 15 kg grey
The shelves can be easily integrated into the front 19" profile rails of your 19" network or server enclosure. Thanks to the sturdy, perforated perforated plate with a high load capacity, they provide an ideal storage surface for components that cannot normally be installed in a 19" rack.
Technical specifications
| Product group | 19"- / 10" technology |
| Product type | 19"-fold bottom |
| Colour | grey |
| Scope of delivery | Shelf, installation set (screws, cage nuts, washers), handle |
| Modular spacing | 482.6 mm (19 inch) |
| Height units | 1 |
| Material group | Steel |
| Maximum weight capacity | 30 |
| RAL colour | RAL 7035 Light grey |
| Height | 45 |
| Width | 485 |
| Depth | 250 |
| Weight | 1003 |
| Height of packaging (single piece) | 52 |
| Width of packaging (single piece) | 520 |
| Depth of packaging (single piece) | 280 |
| Package weight (single piece) | 1.28 |
| Gross weight | 1.28 |
Na sklade reálne držíme skoro 8000 produktov, ktoré sú ihneď k dispozícií k odoslaniu.
Ak zariadujete nové priestory, alebo kanceláriu vieme vám zabezpečiť kompletné riešenie.


































































