19" Rack na stenu 7U, čierny, 418x600x600mm (HxWxD), RAL9005, PRO, otočný (2-dielny)
19" Rack na stenu 7U, čierny, 418x600x600mm (HxWxD), RAL9005, PRO, otočný (2-dielny)
ROLINE 19-palcová nástenná skrinka Pro 7 U 600x600 ŠxH dvojdielna otočná čierna Nástenné rozvádzače série R..... celý popis
Nástenné rozvádzače série ROLINE Pro boli špeciálne navrhnuté pre flexibilné sieťové káble. Integrovaný pánt v zadnom ráme umožňuje v prípade potreby sklopiť rozvádzač do strany. Každý rozvádzač má posuvný káblový vstup s penovým gumovým tesnením v streche. Zadný panel a základňa sú vybavené perforovanými káblovými vstupmi a plastovými krytmi. Zadný rám je v hornej a dolnej časti vybavený kefovými lištami. Strešný podvozok je už vybavený vhodným výrezom na inštaláciu ventilátorového modulu. Vo vnútri sa nachádzajú pozinkované 19" profilové lišty, ktoré sú čitateľné v oboch smeroch a sú hĺbkovo nastaviteľné. Zadný rám má tiež 19" perforácie. Každá rozvádzač pozostáva z robustnej oceľovej konštrukcie vyrobenej z oceľového plechu s hrúbkou až 1,5 mm a je elektrostaticky práškovo lakovaná v štandardných farbách sivá (RAL 7035) a čierna (RAL 9005). Modulárne uzamykateľné a odnímateľné bočné panely a uzamykateľné a odnímateľné predné dvere zlepšujú prístupnosť. Pánt dverí je možné vymeniť.
Montáž na stenu sa vykonáva v dvoch jednoduchých krokoch: Rám rozvádzača sa namontuje na stenu v požadovanom smere otvárania a potom sa spojí s rozvádzačom. Voliteľne je možné nástenné rozvádzače série ROLINE Pro použiť aj voľne stojace s nivelačnými nožičkami alebo kolieskami.
Technické špecifikácie
| Skupina produktov | Technológia 19"- / 10" |
| Typ produktu | 19" nástenné puzdro |
| Farba | čierna |
| Rozsah dodávky | 19-palcová nástenná skrinka Pro 7 U, sada uzemňovacích káblov, montážna sada (skrutky, matice, podložky), 2x kľúče |
| Typ profilovej lišty | v tvare L |
| Modulárne rozstupy | 482,6 mm (19 palcov) |
| Model | S trvalým rámom |
| Jednotky výšky | 7 |
| Minimálna podporovaná hĺbka racku | 320 |
| Maximálna podporovaná hĺbka racku | 450 |
| Stav dodania | kompletne zmontované |
| Odnímateľné | áno |
| Materiálová skupina | Oceľ |
| Materiál predných dverí | Sklo |
| Montovateľné na stenu | áno |
| Nastaviteľné nožičky | nie |
| Maximálna nosnosť | 80 |
| Trieda ochrany (IP kód) | IP20 |
| Zvukotesné | nie |
| Počet dverí | 1 |
| S prednými dverami | áno |
| So zadnými dvierkami | nie |
| S presklenými dverami | áno |
| Predná strana | Sklenené dvere |
| Regálové lišty | áno |
| Bočné panely sú súčasťou balenia | áno |
| Odnímateľné bočné panely | áno |
| Odnímateľné predné dvere | áno |
| Odnímateľné zadné dvere | nie |
| Vetranie | Pasívne |
| Farba RAL | RAL 9005 Čierna |
| Výška | 418 |
| Šírka | 600 |
| Hĺbka | 600 |
| Hmotnosť | 23,6 |
| Výška balenia (jeden kus) | 480 |
| Šírka balenia (jeden kus) | 635 |
| Hĺbka balenia (jeden kus) | 660 |
| Hmotnosť balenia (jeden kus) | 24,8 |
| Celková hmotnosť | 24,8 |
ROLINE 19 inch wall-mounted housing Pro 7 U 600x600 WxD two-part swivelling black
The wall-mounted enclosures in the ROLINE Pro series have been specially designed for flexible network cabling. The integrated hinge in the rear frame allows the enclosure to be folded to the side if required. Each enclosure has a sliding cable inlet with a foam rubber seal in the roof. The rear panel and base are fitted with punched cable inlets and plastic covers. The rear frame is fitted with brush strips at the top and bottom. The roof chassis is already provided with a suitable cut-out for installing a fan module. Inside there are galvanised 19" profile rails that can be read in both directions and are adjustable in depth. The rear frame also has 19" perforations. Each cabinet consists of a robust steel construction made of up to 1.5 mm thick sheet steel and is electrostatically powder-coated in the standard colours grey (RAL 7035) and black (RAL 9005). Modular lockable and removable side panels and a lockable and removable front door improve accessibility. The door hinge can be changed.
Wall mounting is carried out in two simple steps: The frame of the enclosure is mounted on the wall in the desired opening direction and then connected to the enclosure. Optionally, the wall-mounted enclosures in the ROLINE Pro series can also be used free-standing with levelling feet or castors.
Technical specifications
| Product group | 19"- / 10" technology |
| Product type | 19"-wall housing |
| Colour | black |
| Scope of delivery | 19-inch wall-mounted housing Pro 7 U, earthing cable set, installation set (screws, cage nuts, washers), 2x spanners |
| Type of profile rail | L-shaped |
| Modular spacing | 482.6 mm (19 inch) |
| Model | With permanent frame |
| Height units | 7 |
| Minimum rack depth supported | 320 |
| Maximum rack depth supported | 450 |
| Delivery condition | fully assembled |
| Demountable | yes |
| Material group | Steel |
| Material front door | Glass |
| Wall mountable | yes |
| Adjustable feets | no |
| Maximum weight capacity | 80 |
| Protection class (IP Code) | IP20 |
| Soundproof | no |
| Number of doors | 1 |
| With front door | yes |
| With backside door | no |
| With glazed door | yes |
| Front | Glass door |
| Rack rails | yes |
| Side panels included | yes |
| Removeable side panels | yes |
| Removable front door | yes |
| Removable back door | no |
| Ventilation | Passive |
| RAL colour | RAL 9005 Jet black |
| Height | 418 |
| Width | 600 |
| Depth | 600 |
| Weight | 23.6 |
| Height of packaging (single piece) | 480 |
| Width of packaging (single piece) | 635 |
| Depth of packaging (single piece) | 660 |
| Package weight (single piece) | 24.8 |
| Gross weight | 24.8 |
Na sklade reálne držíme skoro 8000 produktov, ktoré sú ihneď k dispozícií k odoslaniu.
Ak zariadujete nové priestory, alebo kanceláriu vieme vám zabezpečiť kompletné riešenie.


































































