19" Ventilačná jednotka, 2 vetráky, s termostatom, pre nástennú skrinku, čierna
19" Ventilačná jednotka, 2 vetráky, s termostatom, pre nástennú skrinku, čierna
Ventilačná jednotka ROLINE 2 ventilátory pre 19-palcovú nástennú skrinku, čierna, termostat Ventilátorové j..... celý popis
Ventilátorové jednotky sú kompatibilné so všetkými montovanými nástennými rozvádzačmi série ROLINE Pro, ako aj so všetkými nemontovanými sieťovými a serverovými rozvádzačmi (-EC). Ich inštalácia do strešného modulu je rýchla a jednoduchá. Spínač a nastaviteľný termostat ponúkajú optimálne možnosti prispôsobenia. Model je dostupný v štandardných farbách sivej (RAL 7035) a čiernej (RAL 9005).
Technické špecifikácie
| Skupina produktov | Technológia 19"- / 10" |
| Typ produktu | 19"-Ventilácia skrinky |
| Farba | čierna |
| Rozsah dodávky | ventilátorová jednotka, montážny materiál, termostat |
| Modulárne rozstupy | 482,6 mm (19 palcov) |
| Materiálová skupina | Oceľ |
| Vetranie | Aktívne |
| Počet integrovaných ventilátorov | 2 |
| Spotreba energie ventilátora | na ventilátor: 18 W ± 10 % |
| Farba RAL | RAL 9005 Čierna |
| Pripojenie k sieti | Ochranný kontaktný konektor, typ E/F |
| Výška | 87 |
| Šírka | 355 |
| Hĺbka | 145 |
| Hmotnosť | 1710 |
| Výška balenia (jeden kus) | 87 |
| Šírka balenia (jeden kus) | 355 |
| Hĺbka balenia (jeden kus) | 145 |
| Hmotnosť balenia (jeden kus) | 1,87 |
| Celková hmotnosť | 1,87 |
ROLINE fan unit 2 fans for 19 inch wall housing black, thermostat
The fan units are compatible with all mounted wall-mounted enclosures in the ROLINE Pro series, as well as with all unmounted network and server enclosures (-EC). They are quick and easy to install in the roof module. A switch and an adjustable thermostat offer optimum customisation options. The model is available in the standard colours grey (RAL 7035) and black (RAL 9005).
Technical specifications
| Product group | 19"- / 10" technology |
| Product type | 19"-Cabinet ventilation |
| Colour | black |
| Scope of delivery | fan unit, mounting material, thermostat |
| Modular spacing | 482.6 mm (19 inch) |
| Material group | Steel |
| Ventilation | Active |
| Number of integrated fans | 2 |
| Fan power consumption | per fan: 18 W ± 10% |
| RAL colour | RAL 9005 Jet black |
| Mains connection | Protective contact plug, Type-E/F |
| Height | 87 |
| Width | 355 |
| Depth | 145 |
| Weight | 1710 |
| Height of packaging (single piece) | 87 |
| Width of packaging (single piece) | 355 |
| Depth of packaging (single piece) | 145 |
| Package weight (single piece) | 1.87 |
| Gross weight | 1.87 |
Na sklade reálne držíme skoro 8000 produktov, ktoré sú ihneď k dispozícií k odoslaniu.
Ak zariadujete nové priestory, alebo kanceláriu vieme vám zabezpečiť kompletné riešenie.


































































