19" Ventilačná jednotka, 2 vetráky, 1U, ON/OFF, sivá
19" Ventilačná jednotka, 2 vetráky, 1U, ON/OFF, sivá
ROLINE 19-palcová racková ventilátorová jednotka Rackové ventilátorové jednotky ROLINE je možné fl..... celý popis
ROLINE 19-palcová racková ventilátorová jednotka
Rackové ventilátorové jednotky ROLINE je možné flexibilne použiť v akomkoľvek 19" racku. Každá ventilátorová jednotka sa dodáva s dvoma sadami montážnych konzol. Prvá sada umožňuje vertikálnu montáž ventilátorovej jednotky na ľubovoľnú výšku vašej sieťovej skrine. Druhá sada umožňuje horizontálnu inštaláciu. Dodatočný vypínač ZAP/VYP ponúka ďalšie možnosti použitia. Model je k dispozícii v štandardných farbách sivej (RAL 7035) a čiernej (RAL 9005) a môže byť vybavený dvoma alebo štyrmi ventilátormi.
Technické špecifikácie
| Skupina produktov | Technológia 19"- / 10" |
| Typ produktu | 19"-Ventilácia skrinky |
| Farba | sivá |
| Rozsah dodávky | ventilátorová jednotka, montážny materiál |
| Modulárne rozstupy | 482,6 mm (19 palcov) |
| Materiálová skupina | Oceľ |
| Vetranie | Aktívne |
| Počet integrovaných ventilátorov | 2 |
| Spotreba energie ventilátora | na ventilátor: 18 W 10 % |
| Farba RAL | RAL 7035 Svetlosivá |
| Pripojenie k sieti | Ochranný kontaktný konektor, typ E/F |
| Výška | 44 |
| Šírka | 482 |
| Hĺbka | 176 |
| Hmotnosť | 3485 |
| Výška balenia (jeden kus) | 50 |
| Šírka balenia (jeden kus) | 250 |
| Hĺbka balenia (jeden kus) | 500 |
| Hmotnosť balenia (jeden kus) | 4 |
| Celková hmotnosť | 4 |
ROLINE 19 inch rackmount fan unit
The ROLINE rackmount fan units can be used flexibly in any 19’ rack. Each fan unit is supplied with two sets of mounting brackets. The first set allows you to mount the fan unit vertically on any height unit of your network enclosure. The second set allows you to install it horizontally. An additional ON/OFF switch offers additional application options. The model is available in the standard colours grey (RAL 7035) and black (RAL 9005) and can be equipped with either two or four fans.
Technical specifications
| Product group | 19"- / 10" technology |
| Product type | 19"-Cabinet ventilation |
| Colour | grey |
| Scope of delivery | fan unit, mounting material |
| Modular spacing | 482.6 mm (19 inch) |
| Material group | Steel |
| Ventilation | Active |
| Number of integrated fans | 2 |
| Fan power consumption | per fan: 18 W ± 10% |
| RAL colour | RAL 7035 Light grey |
| Mains connection | Protective contact plug, Type-E/F |
| Height | 44 |
| Width | 482 |
| Depth | 176 |
| Weight | 3485 |
| Height of packaging (single piece) | 50 |
| Width of packaging (single piece) | 250 |
| Depth of packaging (single piece) | 500 |
| Package weight (single piece) | 4 |
| Gross weight | 4 |
Na sklade reálne držíme skoro 8000 produktov, ktoré sú ihneď k dispozícií k odoslaniu.
Ak zariadujete nové priestory, alebo kanceláriu vieme vám zabezpečiť kompletné riešenie.


































































