19" zásuv. lišta 6xUTE 230V, vidlica (CEE7/7), 16A, 3600W, prúdový chránič 30mA, 2m, sivá
19" - predlžovacia lišta ALU 1HE 6-cestné zásuvky UTE RAL 7035 s prúdovým chráničom 25A, rea..... celý popis
19" - predlžovacia lišta ALU 1HE 6-cestné zásuvky UTE RAL 7035 s prúdovým chráničom 25A, reakčný prúd 30mA, profil: ALU 1HE VM, dĺžka: 438,5 mm, koncovky skrutkované, opätovne pripojiteľné, 2 m HO5VV-F 3G1,50mm² čierna 2,0 m H05VV-F 3G1,50mm² čierna s ochranným rohovým konektorom, vrátane montážneho držiaka zabaleného v krabici,
Verzia UTE - vhodná pre Francúzsko, Českú republiku, Slovensko
PDU (rozvodná jednotka napájania) v kompaktnej veľkosti 1U. Na horizontálnu inštaláciu do 19" serverových rackov, ako aj v iných aplikáciách, v ktorých sú IT zariadenia napájané zásuvkami špecifickými pre danú krajinu. PDU sú spoľahlivé a odolné vďaka svojmu robustnému hliníkovému profilu a vysoko kvalitným komponentom. Ich modulárny dizajn a všestranné funkčné moduly umožňujú ich nastavenie tak, aby spĺňali individuálne požiadavky.
špecifikácie
| Výrobca | BACHMANN |
|---|---|
| skupina produktov | predlžovacie káble |
| typ produktu | IT predlžovačka |
| Farba | sivá |
| dĺžka | 2 m |
| počet zásuviek | 6 |
| vie písať na stroji | Ochranný kontakt UTE, CEE 7/5, typ E |
| konektor | ochranný kontaktný uhlový konektor |
| typ konektora | ochranný kontakt, CEE 7/7, typ E/F |
| Regionálne použitie | Francúzsko, Česká republika, Slovensko |
| Farba RAL | RAL 7035 svetlosivá |
| Výška | 0,05 m |
| Šírka | 0,04 m |
| hĺbka | 0,44 m |
| Hmotnosť | 1,17 kg |
| výška balenia | 110 mm |
| šírka balenia | 100 mm |
| hĺbka balenia | 530 mm |
| hmotnosť balíka | 1 158 kg |
19" - power strip ALU 1HE 6-way UTE sockets RAL 7035 with residual current circuit breaker 25A, response current 30mA, profile: ALU 1HE VM, length: 438.5mm, end pieces screwed, reconnectable, 2m HO5VV-F 3G1.50mm² black 2.0m H05VV-F 3G1.50mm² black with protective contact angle plug, including mounting bracket packed in a box,
UTE Version - Suitable for France, Czech Republic, Slovakia
A PDU (Power Distribution Unit) in a compact 1U size. For installing horizontally in 19" server racks, as well as in other applications in which IT devices are powered by country-specific outlets. The PDUs are reliable and durable thanks to their robust aluminium profile and high-quality components. Their modular design and the versatile function modules enable them to be set up to satisfy customised requirements.
specifications
| Manufacturer | BACHMANN |
|---|---|
| product group | power strips |
| product type | IT power strip |
| Color | gray |
| length | 2 m |
| number of sockets | 6 |
| can type | UTE protective contact, CEE 7/5, Type-E |
| connector | protective contact angle plug |
| connector type | protective contact, CEE 7/7, type E/F |
| Regional Use | France, Czech Republic, Slovakia |
| RAL color | RAL 7035 light gray |
| Height | 0.05 m |
| Width | 0.04 m |
| depth | 0.44 m |
| Weight | 1.17 kg |
| packaging height | 110 mm |
| packaging width | 100 mm |
| packaging depth | 530 mm |
| package weight | 1,158 kg |
Na sklade reálne držíme skoro 8000 produktov, ktoré sú ihneď k dispozícií k odoslaniu.
Ak zariadujete nové priestory, alebo kanceláriu vieme vám zabezpečiť kompletné riešenie.

































































