Fiber kábel E2000/APC-E2000/APC, 0.5m Duplex OS2(9/125µm)

Fiber kábel E2000/APC-E2000/APC, 0.5m Duplex OS2(9/125µm)

Kód: {{ productModel }}
Výrobca: EFB
Kat. č.: O0933.0,5
EAN: 4049759025779

E2000/APC/E2000/APC Duplex Jumper 9/125µ,0,5m,LSZH,yellowFiber: I-VH 2E 9/125µ OS2Fiber/Jacket: OS2 yell..... celý popis

Externý sklad 
70,39 € s DPH 58,66 € bez DPH
Konektory E2000/APC-E2000/APC
Typ kábla Duplex
Typ vlákna Singlemod OS2(9/125µm)
Dĺžka kábla 0.5m
Prevedenie štandard
E2000/APC/E2000/APC Duplex Jumper 9/125µ,0,5m,LSZH,yellow
Fiber: I-VH 2E 9/125µ OS2
Fiber/Jacket: OS2 yellow
Length: 0.5
Jacket: yellow
Connector type: E2000 green 8°
PU: 1
Parametre
Konektory
E2000/APC-E2000/APC
Typ kábla
Duplex
Typ vlákna
Singlemod OS2(9/125µm)
Dĺžka kábla
0.5m
Prevedenie
štandard
Prečo my
Extra rýchla doprava

V Bratislave vám tovar doručíme do 2 hodín a do iných miest Slovenska do 24 hodín.

8 000 + produktov

Na sklade reálne držíme skoro 8000 produktov, ktoré sú ihneď k dispozícií k odoslaniu.

Riešenia na mieru

Ak zariadujete nové priestory, alebo kanceláriu vieme vám zabezpečiť kompletné riešenie.