Kábel 2.5mm stereo jack M/F predlžovací 2m, čierny, CCS
na použitie ako predlžovací kábel pre stereo audio káble s 2,5 mm jackom, napr. stereo slúchadlá s mik..... celý popis
| Predajňa | dostupné ihneď |
|---|---|
| E-shop | doručenie kuriérom |
- na použitie ako predlžovací kábel pre stereo audio káble s 2,5 mm jackom, napr. stereo slúchadlá s mikrofónom
- plochý kábel
Technické špecifikácie
| Typ kábla | |
| Spojenie, kontaktný materiál | |
| Farebné prevedenie | čierna |
| Dĺžka kábla | 2 m |
| Označenia | CE, WEEE |
| Jednotka spotreby | 1 ks. v polybagu |
| Typ pripojenia | 2,5 mm samec (3-pin, stereo) |
| Pripojenie 2, typ | 2,5 mm samica (3-pin, stereo) |
| Farba | čierna |
- For extending audio cables with 6.35 mm jack plugs, which are used for stereo headphones
- The AUX plugs provide perfect sound quality without interference noise
- The 2 m audio jack cable is extra long to bridge distances e.g. at work or at home
- Goobay AUX extension cable with small bending radius
Technical specifications
| Connection, contact material | nickel |
| Connection, type | 2.5 mm male (3-pin, stereo) |
| Connection 2, type | 2.5 mm female (3-pin, stereo) |
| Cable type | flat cable |
| Color version | black |
| Color | black |
| Consumption Unit | 1 pc. bulk |
| Packaging type | Cable Tag |
| Cable length | 2 m |
| Markings | CE, WEEE |
| SCIP no. | 86678d91-1902-40a7-a78a-343b50ea60a7 |
| chemical substance | Pb |
| CAS no. | 7439-92-1 |
Prečo my
8 000 + produktov
Na sklade reálne držíme skoro 8000 produktov, ktoré sú ihneď k dispozícií k odoslaniu.
Riešenia na mieru
Ak zariadujete nové priestory, alebo kanceláriu vieme vám zabezpečiť kompletné riešenie.

































































