Kábel 3.5mm/2x 3.5mm mono F/M 0.2m, čierny
na zlučovanie zdrojov zvuku Technické špecifikácie .. celý popis
- na zlučovanie zdrojov zvuku
Technické špecifikácie
| Dĺžka kábla | 0,2 m |
| Označenia | CE, WEEE |
| Jednotka spotreby | 1 ks. v polybagu |
| Typ pripojenia | 3,5 mm samica (3-pin, stereo) |
| Pripojenie 2, typ | 2 ks. 3,5 mm samec (2-kolíkový, mono) |
| Farba | čierna |
| Farebné prevedenie | čierna |
- Audio jack adapter is ideally suited to connect PCs with separate audio and microphone sockets.
- Links PCs or laptops with 3.5 mm jack socket to headsets and headphones with 3.5 mm jack plug
- Supports microphone and audio transmission
- Jack cable made of flexible PVC sheathing
- Nickel-plated jack plugs with bend protection provide perfect sound quality without interference noise
- AUX adapter cable with double shielding for clear signal quality
Technical specifications
| Connection, type | 3.5 mm female (3-pin, stereo) |
| Connection 2, type | 2 pcs. 3.5 mm male (2-pin, mono) |
| Color version | black |
| Color | black |
| Consumption Unit | 1 pc. bulk |
| Packaging type | Cable Tag |
| Cable length | 0.2 m |
| Markings | CE, WEEE |
| SCIP no. | 1eaf6cc1-d735-4c7c-ab6d-a1447f576ac5 |
| chemical substance | Pb |
| CAS no. | 7439-92-1 |
Parametre
Konektor 1
3,5mm stereo samica
Konektor 2
3,5mm MONO 2x samec
Dĺžka
0.2m
Farba
Čierna
Premium
nie
Pozlatený konektor
nie
Slim
nie
Typ kábla
Ostatné (redukcia / adaptér)
Materiál vodiča
CCS (Copper-clad steel) - pomedená oceľ
Prečo my
8 000 + produktov
Na sklade reálne držíme skoro 8000 produktov, ktoré sú ihneď k dispozícií k odoslaniu.
Riešenia na mieru
Ak zariadujete nové priestory, alebo kanceláriu vieme vám zabezpečiť kompletné riešenie.

































































